Powstanie nowy album Toola? Muzycy mają "tonę materiału"
19.09.2019 12:01
Powstanie nowy album Toola? Muzycy mają "tonę materiału" Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Czyżby członkowie Toola postanowili wyciągnąć wnioski ze swoich błędów? Muzycy mają przygotowany materiał, który może znaleźć się na nowej płycie. Fani nie musieli czekać kolejnych 13 lat na nowe wydawnictwo?

Jak podaje NME, perkusista Toola, Danny Carey, zdradził, że kapela ma masę materiału, który można wykorzystać na najnowszej płycie. Album "Fear Inoculum" został wydany po 13 latach. Teraz wszyszko wskazuje na to, że muzycy wyciągnęli wnioski i nie pozwolą czekać fanom kolejne kilkanaście lat.

Powstanie nowy album Toola? Muzycy mają "tonę materiału"

Danny Carey udzielił wywiadu Metal Hammer, w którym opowiedział, jakie zespół ma plany na przyszłość. Muzyk przyznał również, że ma nadzieję, że kapela wróci do studia i nagra kolejną płytę:

Ciężko stwierdzić. Wyobrażam sobie, że jedziemy w trasę na ok. dwa lata. To wydaje się być tym, co zdołaliśmy zrobiliśmy na każdym albumie [...]. Mamy tonę materiału. To nie zajmie kolejnych 12 lat, a jeśli ta, to prawdopodobnie będę wtedy tak stary, że nie utrzymam pałki w ręku. Jednak mam nadzieję, że nagramy kolejną płytę...

Przeczytaj także

"Fear Inoculum" jest szóstym studyjnym albumem zespołu. Płyta bije rekordy sprzedaży wśród dzieł, które zostały wydane w 2019 roku. Co ciekawe, wszystkie albumy zespołu pojawiły się na serwisach streamingowych i niemal od razu pobiły rekordy popularności. Zobacz także: Nowy album Toola odnotował trzeci najwyższy wynik sprzedaży wśród płyt wydanych w 2019 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.