Jak brzmiałoby "Shallow" w wykonaniu Metallki?

Karolina Woźniak
01.03.2019 12:02
Jak brzmiałoby "Shallow" w wykonaniu Metallki? Fot. : kadr z wideo, : EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Utwór "Shallow" zyskał popularność za sprawą filmu "Narodziny gwiazdy", w którym zagrali Bradley Cooper razem z Lady Gagą. Zastanawialiście się kiedyś, jakby brzmiał popularny utwór w wykonaniu Metalliki?

Utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" zyskał sporą popularność. Nic dziwnego, utwór jest naprawdę dobry i został nominowany nawet do Oscara. Nikt nie zdziwił się, kiedy ogłoszono, że "Shallow" wygrało w swojej kategorii. Sam film okazał się najgłośniejszą produkcją, która powstała w ostatnim czasie. Wraz ze wzrostem popularności w sieci zaczęło się pojawiać coraz więcej utworów, które są coverami popularnego "Shallow".

Przeczytaj także

W sieci możemy znaleźć nawet polską wersję tego hitu. Cover, który został nagrany przez Małgorzatę Kozłowską w towarzystwie Kuby Jurzyka i Jakuba Laszuka ma już 1,8 mln wyświetleń. Na YouTubie można znaleźć wiele perełek. Jedną z nich jest np. filmik, który przedstawia  nam, jakby brzmiał utwór "Shallow" w wykonaniu Metalliki. Jesteście ciekawi, jak to brzmi? 

"Shallow" Bradleya Coopera i Lady Gagi w wykonaniu Metalliki

Twórca nagrania, na którym "Shallow" brzmi jakby wykonywał go popularny zespół przyznaje, że pomysł na oryginalny cover podrzuciła mu jego dziewczyna, której piosenka bardzo się spodobała. Nie zostaje nam nic, tylko pozazdrościć tak oddanego chłopaka i posłuchać hitu w wykonaniu Metalliki.

Jak Wam się podoba utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera w wykonaniu Metalliki?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.