Syn Johna Bonhama opowiada o wypadku samochodowym, który przeżył

03.09.2019 12:51
Syn Johna Bonhama opowiada o wypadku samochodowym, który przeżył Fot. . shutterstock.com

Jason Bonham to syn byłego perkusisty Led Zeppelin, Johna Bonhama. Okazuje się, że mężczyzna niejednokrotnie uczestniczył w wypadku samochodowym.

W rozmowie z MotorTrend Jason Bonham opowiedział o wypadkach, w których uczestniczył. Okazuje się, że za młodu muzyk był bardzo narwany i nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów. Po jednym z wypadków muzyk postanowił zmienić coś w swoim życiu.

Jason Bonham o wypadku samochodowym

Jason Bonham był właścicielem około 40 samochodów, ale jak sam przyznał, tracił na tym sporo pieniędzy. Do Ferrari namówił go Sammy Hagar, były frontman Van Halen. Okazało się, że ojciec Jasona, John, był również właścicielem Ferrari Daytona. Za zamiłowaniem Jasona do motoryzacji stoi jego tata. Jednak syn słynnego perkusisty przez długi czas jeździł szybko i często niszczył samochody:

[...] Wolę iść na tor, na którym wszyscy jeżdżą w tym samym kierunku niż jeździć szybko po ulicy i łamać prawo. Kiedy byłem młody, byłem lekkomyślny. Rozbiłem wystarczająco dużo samochodów i zrobiłem masę głupich rzeczy, i nie chcę być tą osobą ponownie. Moje pierwsze cztery samochody rzuciłem, nie sprzedałem, dosłownie przetoczyłem je lub rzuciłem.

Przeczytaj także

Jason Bonham nie raz występował z Led Zeppelin. Okazuje się, że muzyk chciałby jeszcze zagrać z zespołem. Artysta twierdzi, że zdarzy się jeszcze okazja do tego, żeby wystąpić na jednej scenie. Perkusista obecnie koncertuje z kapelą Led Zeppelin Experience, z którą wykonuje repertuar zespołu Johna Bonhama.

Zobacz także: Jason Bonham: Wierzę, że Led Zeppelin jeszcze zagra

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.