Najlepsze rockowe występy w polskim The Voice Kids

01.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:33
Najlepsze rockowe występy w polskim The Voice Kids Fot. : kadr z wideo

The Voice Kids większości kojarzy się raczej z dzieciakami, które śpiewają popowe, delikatne utwory. Nic bardziej mylnego. W polskim The Voice Kids mogliśmy usłyszeć także rockowe numery w wykonaniu małoletnich.

Okazuje się, że młode pokolenie nie słucha tylko popowej muzyki. Najmłodsi wykonawcy chętnie biorą na warsztat rockowe hity, które zna chyba każdy. Warto dodać, że wychodzi im to naprawdę dobrze. Dzieciaki często wykonują rockowe przeboje podczas przesłuchań w ciemno. Ich rodzice pewnie nauczyli dzieciaków słuchania dobrej muzyki i chwała im za to.

Top 5:  Najlepsze rockowe występy w polskim The Voice Kids

Przesłuchania w ciemno są oparte na próbie przesłuchania jury, którzy siedzą tyłem do wykonawcy. Uczestnik ma do dyspozycji tylko swój głos i to właśnie tym musi przekonać do siebie oceniających. Warto dodać, że mają na to tylko kilka minut, które muszą jak najlepiej wykorzystać, żeby udowodnić, na co ich stać i że należy im się miejsce w programie. Zasady przesłuchań w ciemno w The Voice Kids są takie same jak w programie dla starszych uczestników.

Przeczytaj także

1. Sebastian Radzimski - "Highway to Hell"

Młody rockman pojawił się w drugiej edycji programu i wykonał przebój AC/DC "Highway to Hell". Okazuje się, że wybór takiego utworu nie był przypadkowy. Chłopak, mimo swojego młodego wieku, już śpiewa w zespole Thunderbolts. Grupa wykonuje covery utworów z lat 80. Jury zwariowało ze szczęścia po usłyszeniu pierwszych dźwięków.

2. Paweł Szymański - "I Don't Want to Miss a Thing"

Paweł Szymański to kolejna rockowa dusza, która podczas finałowego występu wykonała numer Aerosmith "I Don't Want to Miss a Thing". Trzeba przyznać, że numer jest wymagający i nie każdy poradzi sobie w wykonaniem tego utworu. Młodzieniec stanął jednak na wysokości zadania i pokazał, na co go stać.

3. Golicki, Kania, Radzimski - "Iris"

Podczas jednej z bitew zagrano utwór zespołu Goo Goo Dolls, który był wykorzystany w filmie "Miasto Aniołów". Młodzi wokaliści musieli poradzić sobie z nieznanym dotychczas dla siebie utworem. Każdy z uczestników zaprezentował coś innego. Jak wypadła cała trójka w tej popularnej piosence?

4. Roksana Węgiel – „Purple Rain”

Zwyciężczyni polskiej edycji The Voice Kids powaliła swoim wykonaniem widzów przed telewizorami i w studio. Uczestniczka pokonała w rozgrywce 8 pozostałych uczestników i zdobyła 40 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej płyty i dodatkowe prezenty. Roksana bezsprzecznie zasłużyła na wygraną. Roksana Węgiel jest również zwyciężczynią 16. edycji Eurowizji.

5. Julia Chmielarska - "Against All Odds"

Julia wykonała utwór Phila Collinsa podczas przesłuchań w ciemno. Numer można było usłyszeć w filmie "Przeciw wszystkim". Utwór ma sporo interpretacji, a najpopularniejszą jest wersja Mariah Carey, którą ewidentnie zainspirowała się Julia Chmielarska.

Trzeba przyznać, że dzieciaki, które zaprezentowały w programie rockowe utwory mają spory talent. Wszystkim życzymy udanej kariery i mamy cichą nadzieje, że na szczyt dojdą rockowymi śladami.

Zobacz także: >>11-latek wykonał „Enter Sandman” w talent show<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.