13.09.2019 14:37

Znamy support przed koncertem Deep Purple w Polsce

Wiemy, kto zagra support przed Deep Purple. Kanadyjski zespół rozgrzeje publiczność przed gwiazdą wieczoru.

Deep Purple w Polsce
fot. materiały prasowe/Metal Mind Production/Jim Rakete

W marcu 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Deep Purple ponownie odwiedzi Polskę. Zespół wyruszył w tournee w ramach promocji płyty "inFinite". Album został wydany w 2017 roku i zamyka dyskografię kapeli. Chociaż nazwa trasy brzmiała wówczas "The Long Goodbye Tour" to najwyraźniej grupie, która istnieje od 1968 roku, ciężko się pożegnać z fanami. Z tej okazji Deep Purple postanowiło raz jeszcze zagrać dla polskiej publiczności. Teraz dowiedzieliśmy się, kto wystąpi przed gwiazdą wieczoru.

Znamy support przed koncertem Deep Purple w Polsce

Okazuje się, że zespół, który wystąpi przed Deep Purple, grał już w Polsce nie jeden raz. 20 listopada 2014 roku kapela Monster Truck supportowała Slasha w Krakowie. Rok wcześniej grała w klubie Proxima i rozgrzewała publiczność przed Vista Chino.

Black Sabbath
Black Sabbath
Przeczytaj także Tak brzmi "Smoke on the Water" w wersji Black Sabbath. Kiedyś grano go równie często co "Iron Mana"

Koncert Deep Purple odbędzie się 3 grudnia 2019 roku w Krakowie na Tauron Arenie. Ceny biletów na koncert Deep Purple w Polsce wahają się od 190 do 370 złotych. Fani mają również możliwość kupić wejściówkę Meet and Greet, dzięki której możliwe będzie spotkanie z członkami zespołu, dostanie autografu, niespodzianki z oficjalnego sklepu zespołu, a także specjalnego biletu pamiątkowego. Niestety w spotkaniu nie będzie uczestniczyć Ian Gillan.

Zobacz także: Deep Purple wystąpi w Polsce w 2019 roku

Tagi: Koncerty Deep Purple