Pogoda
26.05.2017 15:40

10 Najgorszych tatuaży fanów „Gwiezdnych wojen”

Wyczucie estetyki nie u każdego stoi na przyzwoitym poziomie. Świat jest pełny ludzi, którzy zakrywają swoje ciało wyjątkowo szpetnymi malunkami. Zobaczcie najgorsze tatuaże związane z sagą „Gwiezdnych wojen”. 

10 Najgorszych tatuaży fanów „Gwiezdnych wojen”
foto: kadr z filmu

Bycie zagorzałym fanem nie jest w żaden sposób złe. Zbieranie pamiątek lub gadżetów związanych z ulubionym filmem lub serią może sprawić sporo frajdy. Zupełnie zrozumiałym jest także sprawienie sobie tatuażu z ukochaną postacią. Jednak są sytuacje, gdy granica dobrego smaku zostaje przekroczono i zamiast zostać do końca życia z czymś faktycznie dobrze wyglądającym, wychodzi na odwrót.

Ludzi mających tatuaże związanych z sagą „Gwiezdnych wojen” jest niezliczona ilość. W końcu 25 maja 2017 roku minęła 40 rocznica od czasu pierwszej części, „Nowej nadziei”. Jednak jak to bywa w życiu, jakość tatuaży możemy podzielić na te totalnie wymiatające, na w miarę bezbolesne dla oczu oraz na takie, które są zbrodnią przeciwko ludzkości. W naszej galerii znajdziecie złą jakość na różnym poziomie – jedne będą gorsze od drugich, ale gwarantujemy, że żadnego byście nie chcieli mieć sami.

Zatem w oczekiwaniu na „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, które zawitają w naszym kinie 14 grudnia 2017 roku, spójrzcie jak psychofani serii utrwalają swoją miłość do dzieci George’a Lucasa

Kamil Dachnij
Tagi: Star Wars