#10YearChallenge: o co chodzi w nowej internetowej akcji na Instagramie i Twitterze?

Natalia Nowecka
18.01.2019 13:27
#10YearChallenge: o co chodzi w nowej internetowej akcji na Instagramie i Twitterze? Fot. pixabay.com

Jak zmienili się nasi znajomi przez ostatnich 10 lat? Jak w 2009 roku wyglądali nasi idole, ulubieni aktorzy i celebryci? Dzięki nowej akcji w mediach społecznościowych możemy się tego dowiedzieć.

Akcja 10-Year Challenge błyskawicznie obiegła media społecznościowe. Instagram, Facebook i Twitter dosłownie zalewane są wpisami, w których internauci wrzucają zdjęcia porównujące swój wizerunek z 2009 i 2019 roku.

Akcja #10YearChallenge: o co chodzi?

Zasadny są proste – w mediach społecznościowych publikujemy wpis, opatrzony naszymi zdjęciami z 2019 roku oraz starszymi o 10 lat – z roku 2009.

Nie wiadomo kto konkretnie rozpoczął akcję, wiemy jedynie, że cieszy się ona ogromną popularnością w social mediach. Szacuje się, że na ten moment wzięło w niej udział ok. 2 mln. internautów w tym największe gwiazdy światowego formatu.

>> #10YearChallenge: Jak przez 10 lat zmienili się superbohaterowie Kinowego Uniwersum Marvela

Jest to już kolejna z internetowych akcji. Jeszcze niedawno popularnością cieszyło się "Bird Box Challenge" inspirowane filmem Netflixa. Z uwagi jednak na fakt, iż akcja ta nie należała do najbezpieczniejszych spotkała się z olbrzymią falą krytyki.

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.