#10YearChallenge: o co chodzi w nowej internetowej akcji na Instagramie i Twitterze?

Natalia Nowecka
18.01.2019 13:27
#10YearChallenge: o co chodzi w nowej internetowej akcji na Instagramie i Twitterze? Fot. pixabay.com

Jak zmienili się nasi znajomi przez ostatnich 10 lat? Jak w 2009 roku wyglądali nasi idole, ulubieni aktorzy i celebryci? Dzięki nowej akcji w mediach społecznościowych możemy się tego dowiedzieć.

Akcja 10-Year Challenge błyskawicznie obiegła media społecznościowe. Instagram, Facebook i Twitter dosłownie zalewane są wpisami, w których internauci wrzucają zdjęcia porównujące swój wizerunek z 2009 i 2019 roku.

Akcja #10YearChallenge: o co chodzi?

Zasadny są proste – w mediach społecznościowych publikujemy wpis, opatrzony naszymi zdjęciami z 2019 roku oraz starszymi o 10 lat – z roku 2009.

Nie wiadomo kto konkretnie rozpoczął akcję, wiemy jedynie, że cieszy się ona ogromną popularnością w social mediach. Szacuje się, że na ten moment wzięło w niej udział ok. 2 mln. internautów w tym największe gwiazdy światowego formatu.

>> #10YearChallenge: Jak przez 10 lat zmienili się superbohaterowie Kinowego Uniwersum Marvela

Jest to już kolejna z internetowych akcji. Jeszcze niedawno popularnością cieszyło się "Bird Box Challenge" inspirowane filmem Netflixa. Z uwagi jednak na fakt, iż akcja ta nie należała do najbezpieczniejszych spotkała się z olbrzymią falą krytyki.

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.