10 gier ze świata „Gwiezdnych wojen”, w które musisz zagrać

Jakub Gańko
16.12.2016 14:44
10 gier ze świata „Gwiezdnych wojen”, w które musisz zagrać Fot. materiały prasowe

Jeśli filmy to dla Was wciąż za mało, a w świecie wirtualnych rozrywek nie wiecie, od czego zacząć - mamy dla Was krótki przewodnik.

Premiera filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” to doskonały pretekst, by przypomnieć sobie najlepsze produkcje sygnowane logiem Star Wars. Przez lata zdążyło się ich nazbierać, mimo że w ostatnim czasie nie pojawia się ich zbyt wiele. Po przejęciu praw do marki przez Disneya za przygotowywanie oficjalnych gier wzięło się Electronic Arts, które nie spieszy się z kolejnymi pozycjami.

Nowy wydawca poświęca więcej czasu i uwagi kolejnym tytułom w swoich poszczególnych studiach - na razie otrzymaliśmy więc od niego jedynie strzelankę od twórców Battlefielda. Dlatego też sięgnęliśmy głównie po starsze tytuły, które bez problemu można dziś znaleźć na wiodących platformach dystrybucji cyfrowej w przystosowanych do działania na współczesnych konfiguracjach sprzętowych wersjach.

Dla jednych będzie to pierwsza okazja, by się z nimi zapoznać, dla drugich nostalgiczna wycieczka w przeszłość, kiedy rozpikselowane tekstury w niskiej rozdzielczości potrafiły dać więcej frajdy niż współczesne produkcje napakowane achievementami i mikropłatnościami. Ale o nieco nowszych pozycjach również nie zapomnieliśmy...

Przed Wami nasze zestawienie 10 gwiezdnowojennych gier, których nie możecie przegapić.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.