Pogoda
02.10.2018 11:29

10 lat gog.com - można wybrać grę w prezencie

Serwis gog.com kończy 10 lat – w ramach urodzinowej imprezy uruchomił wielką wyprzedaż gier, ma także dla swoich użytkowników prezent do wyboru.

gog.com
foto: zrzut ekranu

Kiedyś to się grało – początkowo Good Old Games miał być sklepem, w którym można kupić odświeżone, działające na nowoczesnym sprzęcie i nowych systemach operacyjnych stare, ale jare gry.

Z biegiem lat formuła się zmieniała i teraz gog.com to pełnoprawny sklep z nowymi tytułami, który na tle konkurencji wyróżnia się zdecydowanie podejściem do uprzykrzających życie graczom zabezpieczeń cyfrowych.

Filozofię gog.com najlepiej oddaje tytuł kampanii, jaką wytoczył przeciwko mechanizmom zarządzania prawami cyfrowymi – FCK DRM.

"

A więc minęła dekada. Dziesięć lat przyjaźni, które pozostaną z nami na zawsze, dziesięć lat najbardziej energicznej społeczności graczy, a przede wszystkim - dziesięć lat nieograniczonych przyjemności, bez DRM.Uczcijmy tę chwilę i zerknijmy w przeszłość. Poznajmy historie naszych przyjaciół. Aha, mamy też prezent urodzinowy! "

Gog.com – prezent z okazji 10. urodzin

GOG wytypował 3 gry, które można otrzymać w prezencie – tylko od graczy zależy, która z nich zostanie dodana za darmo do ich biblioteki.

Zwycięski tytuł zostanie wyłoniony w głosowaniu, które trwa na stronie gog.com/10years. Do wyboru jest Shadow Warrior 2, SUPERHOT oraz Firewatch.

Głos na swojego faworyta można oddać do 4 października 2018 – wtedy też najpopularniejszy tytuł zostanie przekazany graczom.

Na którą grę zagłosujesz?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry