100 000 biletów na komunikację miejską po 1 zł

Michał Tomaszkiewicz
03.10.2017 15:51
100 000 biletów na komunikację miejską po 1 zł Fot. Szater, CC BY-SA 3.0

Użytkownicy aplikacji mPay mogą jeździć po mieście za bilet na autobus, tramwaj, trolejbus czy metro płacąc tylko symboliczną złotówkę.

To już druga edycja akcji przygotowywanej przez mPay razem z Mastercard. Inicjatywa, jak mówią organizatorzy, ma propagować mobilny styl życia i zachęcać do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

Oszczędności mogą być całkiem spore lub symboliczne – promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe (do 90 minut), które wyceniane są na kwotę od 1,1 do 5 zł. Z akcji można korzystać wielokrotnie.

Promocja będzie trwała do końca 2017 roku lub do wyczerpania puli 100 000 voucherów, obowiązujących na 250 rodzajów biletów w polskich miastach.

foto: materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Tak sprzedawanie biletów na komunikację miejską po 1 zł komentuje Maciej Orzechowski, Prezes Zarządu mPay:

Pierwsza, wakacyjna odsłona akcji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dla wielu osób stała się doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z płatnościami mobilnymi. Wierzymy, że inicjatywy takie, jak ta odgrywają ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa i zachęcaniu posiadaczy telefonów do korzystania z nich w bardziej efektywny sposób.

Tańsze bilety należy kupić bezpośrednio w aplikacji mPay – trzeba przy tym korzystać z karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Nie musimy korzystać przy tym z Mastercard – może być także Visa.

Akcja obejmuje zasięgiem Białystok, Częstochowę, Głogów, Inowrocław, Kraków, Lublin, Łódź, Ostrołękę, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Warszawę, Włocławek, Zduńską Wolę, Sieradz, Kielce, Nysę, Jasło, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Stargard i miasta zrzeszone w Komunikacyjnym Związku Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.