100 osób pobiło się na basenie. Poszło o pistolety na wodę [WIDEO]

22.06.2022 15:47
100 osób pobiło się na basenie. Poszło o pistolety na wodę [WIDEO] Fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Ogromna awantura na basenie. 100 osób pobiło się przez pistolety na wodę. Zobacz wideo!

100 osób uczestniczyło w bójce, do której doszło na berlińskim basenie w dzielnicy Steglitz. Przyczyną awantury były zabawkowe pistolety na wodę.

100 osób pobiło się na basenie

W niedzielę, 19 czerwca 2022, po południu na otwartym basenie w dzielnicy Steglitz w stolicy Niemiec doszło do nietypowego zdarzenia.

Polecamy

100 osób pobiło się zaraz po tym jak dwie grupy – czteroosobowa i dziesięcioosobowa zaczęły polewać się wodą z zabawkowych pistoletów. Podczas zajścia najpierw doszło do ostrej wymiany zdań, a potem w ruch poszły pięści i noże.

Na miejscu interweniowało aż 13 radiowozów, zastęp funkcjonariuszy policji i ochrona obiektu, która zdaniem świadków w początkowej fazie awantury zareagowała w nie do końca właściwy sposób.

Policja jest organem ścigania, a nie organizacją ratunkową. Nie możemy być obecni we wszystkich basenach. Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom należy do organizatora

- mówił "Bildowi" Rainer Wendt, szef niemieckiego związku policji.

Podczas interwencji zatrzymano dwóch Niemców w wieku 15 i 21 lat, 21-letniego Saudyjczyka i 23-letniego Turka. Jeden z zatrzymanych zeznał, że został zaatakowany nożem przez nieznajomego mężczyznę.

Nagranie z zajścia bije rekordy oglądalności w mediach społecznościowych.

Źródło: RadioZET.pl, Bild

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.