11 listopada startuje serwis z patriotyczną dietą dla prawdziwych Polaków

Michał Tomaszkiewicz
08.11.2017 15:20
11 listopada startuje serwis z patriotyczną dietą dla prawdziwych Polaków Fot. zrzut ekranu

Prawdziwy patriota ma w sercu polskie wartości, a w żołądku polskie jadło, a nie jakieś tam zagraniczne wymysły. Już 11 listopada 2017 będzie można przejść na dietę patriotyczną ze specjałów, które w Polsce są w większości zasymilowanymi imigrantami.

Taką datę startu – jak podkreślono, dobraną nieprzypadkowo – można znaleźć w serwisie dietapatriotyczna.pl. na stronie mają się znaleźć przepisy, dzięki którym Polacy żyć będą długo i dostatnie, rosnąc przy tym w siłę i dorabiając się zdrowego kręgosłupa moralnego wraz z niezbędnym do walki z wrogami Ojczyzny umięśnieniem.

Credo serwisu zostało napisane tradycyjnie specyficzną, patriotyczną polszczyzną, znaną między innymi z Polfejsa, czyli polskiej odpowiedzi na cenzurę Facebooka. Prezentujemy je w całości bez stosowania poprawek niezbędnych według wydanych jeszcze za komuny słowników.

Mam polski organizm i to co polskie, Nasze mi nie szkodzi !

Dzisiejsze nowoczesne pokoloenie jest przesadnie nastawione na dietetyczne mody. Zajadanie się tropikalnym awokado, meksykańskim zbożem czy japońskimi wodorostami za 500zł za kg, zostało nakręcone przez marketing żywieniowy. Dziesiątki polskich produktów posiada podobne lub dużo lepsze właściwości odżywcze, niestety wyparte są one przez zagraniczne zamienniki, które trzeba sprzedać w środkowo-wschodnim kraju.

Proponujemy diety bazujące w większości na polskich, naszych, zdrowych produktach. Chcemy udowodnić, że można robić formę jedząc polskie ziemniaki, polskie sezonowe warzywa i polskie mięso

Twórcy serwisu zdają się ignorować fakt, że „polskie ziemniaki” są imigrantami przybyłymi do naszej kraju z Ameryki Południowej.

Na zdjęciu prezentującym sezonowe warzywa i owoce widać między innymi winogrono (pochodzące znad Morza Kaspijskiego w Azji), pomidora (Ameryka Południowa), paprykę (Ameryka Południowa i Centralna), ogórka (Azja Środkowa), ananasa (Ameryka Południowa), czosnek (Azja – Chiny lub Syberia), psiankę podłużną, znaną powszechnie jako bakłażana (Afryka i Azja), cytrynę (Chiny), kabaczka (zwanego także cukinię, Ameryka Środkowa i Północna), arbuza (Afryka Południowa), jabłko (Azja Środkowa) oraz śliwkę i kapustę – przy czym ta ostatnia występuje naturalnie w Europie, możliwe więc, że jest rdzennie nasza.

Nawet polska cebula (a właściwie czosnek cebula) pochodzi z Azji.

Nie do końca wiadomo, czy serwis ma wystartować na poważnie, czy też jest to tylko żart pokroju genialnego Naszego Gniazda. Witryna korzysta z darmowego hostingu i prostego szablonu.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.