11-latka przyszła oglądać talent show. Przypadkowo zachwyciła jurorów i przeszła do finału [WIDEO]

09.06.2022 15:34
Występ w talent show Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Jej mocny głos zachwycił publiczność oraz jurorów, którzy postanowili zaprosić ją do finału programu.

Tego jeszcze w amerykańskiej edycji "Mam talent" nie było! Jedna z dziewczynek, która siedziała na publiczności została zaproszona na scenę i... przeszła do finału programu. Tego nikt nie planował!

Polecamy

11-latka przyszła oglądać talent show. Przypadkowo zachwyciła jurorów i przeszła do finału [WIDEO]

Madison "Maddie" Taylor Baez przyszła obejrzeć zmagania uczestników ze swoim ojcem. Podczas przerwy animator prosił przypadkowe osoby na sali, żeby coś zaśpiewały, aby rozruszać publiczność. Wybrał m.in. Maddie, która zaśpiewała "Amazing Grace" i jej śpiew spowodował, że jurorzy się do niej odwrócili, a Simon Cowell wrócił z przerwy na salę. Dziewczynka została zaproszona na scenę, gdzie ponownie zachęcono ją do zaśpiewania "Amazing Grace" bez jakiegokolwiek podkładu. 

Jurorzy byli zachwyceni tym występem i postanowili głosować - jeden z jurorów wcisnął złoty przycisk, dzięki czemu dziewczynka automatycznie awansowała do finałowych odcinków programu. Rozmawiając z jury wyznała, że jeżeli wygra główną nagrodę, przeznaczy ją na badania nad rakiem. Jej ojciec cierpi na raka okrężnicy.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.