19-latka popełniła samobójstwo, bo miała za mało lajków na Instagramie

14.01.2020 12:24
19-latka popełniła samobójstwo, bo miała za mało lajków na Instagramie Fot. Shutterstock

19-letnia Chloe Davidson powiesiła się w swoim domu. Nastolatka, która chciała został modelką, nie mogła żyć ze świadomością, że jej zdjęcie dostało za mało lajków.

Na Instagramie żyje się na pokaz. Pozory mogą jednak stać się dla niektórych prawdziwym życiem, co pokazała smutna historia kolejnej dziewczyny, która w sieci nie znalazła spodziewanego szczęścia.

Chloe Davidson była według rodziny fanatykiem Instagrama. Dziewczyna zamiast spotykać się ze znajomymi na mieście spędzała długie godziny na dążeniu do uzyskania idealnego ujęcia, które zrobi furorę w sieci i zdobędzie masę lajków.

Przeczytaj także

Bliscy dziewczyny, która popełniła samobójstwo, zdradzili także, że Chloe potrafiła wykasować ze swojego konta zdjęcia, które nie zdobywały satysfakcjonującej jej liczby lajków. Nastolatka była też podobno monotematyczna i chciała rozmawiać tylko o liczbie reakcje i komentarzy, jakie otrzymywała w sieci.

Instagramerka powiesiła się, bo jej zdjęcia nie dostały dużo lajków

Chloe Davidson została odnaleziona przez swoją matkę. Z ustaleń wynika, że chwilę przed targnięciem się na swoje życie korzystała z mediów społecznościowych, co miało pchnąć ją w objęcia śmierci.

Nastolatka uzależniała swoje samopoczucie od uznania, jakie wzbudzały jej zdjęcia na Instagramie. Gdy dostawała dużo lajków, była szczęśliwa, gdy fotografia przechodziła bez echa, wpadała w depresję.

19-latka powiesiła się po sesji zdjęciowej: była w pełnym makijaży i w nowej bieliźnie, w której chciała się pokazać.

Zobacz także: Po samobójstwie nastolatki Instagram będzie ukrywać zdjęcia samookaleczenia 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.