21-latka zginęła podczas robienia selfie. Spadła z klifu i utopiła się [WIDEO]

29.01.2020 14:31
21-latka zginęła podczas robienia selfie. Spadła z klifu i utopiła się [WIDEO] Fot. Shutterstock

Jeśli czegoś nie ma utrwalonego na selfie, to się nie wydarzyło. Z tego założenia wychodzi młode pokolenie, namiętnie dokumentując wszystkie swoje podróże za pomocą selfie. Pogoń za dobrym ujęciem zakończyła się dla 21-letniej Chinki tragiczną śmiercią – kobieta spadła z klifu do wody.

Selfie z historycznym miejscem lub widowiskowym pejzażem w tle to dziś najbardziej pożądana pamiątka z wyjazdu. Media społecznościowe zostały stworzone z myślą o dzieleniu się swoją radością i szczęściem z osobami, na których nam zależy.

Pogoń za dobrym ujęciem potrafi jednak skończyć się tragicznie. Na całym świecie doszło już do kilkuset śmierci spowodowanych robieniem selfie. Część przypadków można zobaczyć na specjalnej mapie.

Przeczytaj także

Najnowszą ofiarą selfie padła 21-letnia Chinka, która postanowiła zrobić sobie malownicze zdjęcia na znajdującym się indonezyjskiej wyspie Nusa Lembongan klifie „Devil’s Tear”. Nawoływania do podjęcia akcji ratunkowej nagrali turyści znajdujący się w okolicy.

21-latka zginęła przez selfie. Spadła z klifu podczas robienia zdjęcia

Malownicze okolice „Devil’s Tear” są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Miejsce cieszy się złą sławą, gdyż jest wyjątkowo niebezpieczne: klify pochłonęły już wiele żyć turystów, jeszcze więcej odwiedzających zostało ciężko rannych. Miejscowe władze postanowiły nawet zabezpieczyć teren barierkami, jednak jak widać nie przyniosło to spodziewanych rezultatów.

21-latka starała się znaleźć jak najlepsze ujęcie, gdy straciła równowagę i wpadła do wody. Turyści krzykami starali się zwrócić uwagę przepływających w okolicy łodzi, co uwieczniono na filmie.

Zanim pomoc nadeszła, było już za późno. Młoda Chinka chęć zrobienia selfie przypłaciła życiem.

Zobacz także: Kalisz: chciał zrobić sobie selfie na moście, spadł do wyschniętej rzeki 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.