Pogoda
25.06.2019 10:02

23-letni morderca transmitował na żywo ucieczkę przed policją [WIDEO]

23-latek śmiertelnie ugodził nożem babcię i młodszego brata byłej dziewczyny. Gdy zaczęła ścigać go policja, zaczął transmitować ucieczkę samochodem na żywo na Facebooku.

23-letni morderca transmitował na żywo ucieczkę przed policją [WIDEO]
foto: kadr z wideo

Internet to przepastna skarbnica ludzkiej wiedzy, w której przetrzymywane są także zapisy ludzkiej pychy i próżności, a nawet dowody skrajnej ludzkiej głupoty.

Wśród tysięcy selfie na Instagramie oraz setek patologicznych streamów czasem znajdują się treści, w które nie sposób uwierzyć. Okazuje się, że dla chwili sławy ludzie są rzeczywiście w stanie zrobić wszystko, a narzędzia udostępniane przez sieci społecznościowe wydatnie im to ułatwiają.

Na patostreamach, jak się zresztą okazuje, można całkiem sporo zarobić.

patostream
patostream
Przeczytaj także Ile zarabiają polscy patostreamerzy?

23-letni Terrance Matthews nie gonił raczej za pieniędzmi, decydując się na uruchomienie transmisji w chwili, gdy policja zaczęła ścigać go za popełnienie podwójnego morderstwa.

Morderca transmitował na żywo na Facebooku ucieczkę przed policją

Z informacji udostępnionych przez amerykańskie organy ścigania wynika, że 23-letni Terrance Matthews nie mógł pogodzić się z rozstaniem ze swoją byłą dziewczyną. Odwiedziny w jej domu skończyły się tragedią.

Młody mężczyzna ugodził śmiertelnie nożem jej babcię oraz 9-letniego brata, eks-ukochaną biorąc jako zakładniczkę. Gdy o sprawie dowiedziała się policja, 23-latek rzucił się do ucieczki samochodem.

Jadąc, znalazł czas na uruchomienie na Facebooku transmisji na żywo, podczas której informuje oglądających, że ma kłopoty oraz najwyraźniej żegna się ze znajomymi i rodziną, mówiąc że ich kocha.

Uciekinier został ujęty przez policję, chociaż tego na nagraniu już nie widać. Zostanie oskarżony o podwójne morderstwo i porwanie.

To kolejna wstrząsająca wiadomość ze Stanów. Amerykańska policja informowała wcześniej, że aresztowała 18-latkę za morderstwo najlepszej przyjaciółki. Do zbrodni namówił ją przez internet troll internetowy, udając milionera i obiecując jej za film z zabójstwa górę pieniędzy.

Zobacz także: 18-latka zabiła najlepszą przyjaciółkę, bo troll internetowy obiecał zapłacić jej za to 9 mln dolarów 

Czy Facebook powinien kasować takie filmy?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele