25 najlepszych gier multiplayer, w które musicie zagrać

03.09.2019 12:16
super mario party|undefined Fot. metariały prasowe Nintendo

Czasami chcemy zaszyć się we własnych pokojach i mieć święty spokój. Nie rozmawiać z nikim, nie brać udziału w rodzinnych interakcjach, siedzieć w ciszy ze słuchawkami na uszach i grać w gry razem z grupą podobnych nam dziwaków, którzy interakcje offline wolą przenieść do świata online. Wybraliśmy więc wspólnie najlepsze gry multiplayer, które zapewnią nam możliwość odcięcia się od świata i przeniesienia do sieci.

Trudno jest wybrać najlepsze gry multi. Zwłaszcza że pod tą nazwą znajdziemy niemalże każdy rodzaj gier. Poczynając od tytułów sportowych takich jak "Fifa", przez łączącego pokolenia "Minecraft", po symulator łapania potworów taki jak "Monster Hunter World". Multi to słowo tak pojemne, że ograniczenie tej listy do 25 tytułów sprawiło nam spory ból głowy. Jednak się udało wybrać te tytuły, które my kochamy najbardziej.

Przeczytaj także

Najlepsze gry multiplayer do grania ze znajomymi

Wybraliśmy więc dla was gry, w które zarówno możecie dać popalić waszym znajomym, ale również tytuły, w których możecie wspólną pracą zdobywać kolejne szczyty. Zdecydowaliśmy się też nie dzielić na naszej liście czy gra oferuje kanapowy co-op, czy tylko i  wyłącznie możemy grać z kimś poprzez neta. Poza listą znalazły się jednak takie gry jak "Podróż" czy "Dark Souls III", które oferują szansę grania z innymi graczami, ale ich system multiplayer łączy nas z randomowymi ludźmi i nie daje możliwości wybrania z kim chcemy wspołpracować.

Przeczytaj także

25 najlepszych multiplayerów w 2019 roku

Poniżej możecie sprawdzić naszą bardzo (BARDZO) subiektywną listę najlepszego multi w tym momencie na rynku. A potem możecie wyjaśnić nam, dlaczego nie zgadzacie się z naszymi decyzjami, bo według was inne gry zasługują na miejsce na naszej liście. I tak - wiemy, że "Apex Legends", "Fortnite", "Super Smash Bros. Ultimate" i tysiąc innych tytułów powinno zostać przez nas wyróżnionych.Nie da się jednak umieścić każdej dobrej gry na świecie na jednej malutkiej liście.

Top 25 multi na rynku:

1. Battlefield 1
2. Rocket League
3. Dota 2
4. Monster Hunter: World
5. Overwatch
6. Rainbow Six: Siege
7. Towerfall: Ascension
8. Mordhau
9. Super Mario Party
10. Counter Strike: Global Offensive
11. Minecraft
12. GTA V
13. Don't Starve Together
14. League of Legends
15. Borderlands 2
16. Mortal Kombat 11
17. Sea of Thieves
18. Heroes of the Storm
19. LEGO Harry Potter (albo każda inna gra spod znaku LEGO)
20. World of Tanks
21. Overcooked 2
22. Fifa
23. Roblox
24. PlayerUnknown's Battlegrounds
25. World of Warcraft

Zobacz także:  Sprawdźcie trailer do multiplayera "Call of Duty: Modern Warfare" [WIDEO]

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.