Rekordowe aukcje WOŚP 2020! Tokarczuk i Lewandowski bezkonkurencyjni

10.01.2020 14:37
Rekordowe aukcje WOŚP 2020! Tokarczuk i Lewandowski bezkonkurencyjni Fot. Instagram/Olga Tokarczuk

Już 12 stycznia 28. Finał WOŚP! Z tej okazji gwiazdy wystawiły na aukcjach wyjątkowe dla siebie rzeczy. Wiemy, czyje w tym momencie są najcenniejsze!

Jak co roku gwiazdy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przeznaczyły wiele wyjątkowych i cennych dla siebie przedmiotów, które dobroduszni mogą wylicytować na aukcji za niebagatelne kwoty. Już 12 stycznia odbędzie się 28. Finał WOŚP, kiedy dowiemy się, ile w tym roku udało się uzbierać na sprzęt dla chorych dzieci. My już wiemy, jakie aukcje obecnie cieszą się największym zainteresowaniem. Okazuje się, że w tym roku „najcenniejszymi gwiazdami” są: Olga Tokarczuk oraz Robert Lewandowski.

Zobacz także: Wolontariusze WOŚP przerobili hit "Ona by tak chciała" w szczytnym celu [WIDEO]

28. Finał WOŚP: najcenniejsze aukcje

Olga Tokarczuk w tym roku zdobyła Nagrodę Nobla. Pisarka w związku z tym cieszy się ogromną popularnością i sympatią Polaków. W połowie grudnia postanowiła przekazać na aukcję WOŚP wyjątkowy przedmiot.

Przeczytaj także

Rzeczą, jaką Olga Tokarczuk wystawiła na aukcję, jest replika medalu noblowskiego!

To jest ten medal, który w fanfarach, który w całym takim niesamowitym przepychu, ale w przepięknej uroczystości, przy aplauzie całego narodu polskiego odebrała Olga Tokarczuk w Sztokholmie – powiedział o nim Jerzy Owsiak.

W tym momencie cena na licytacji medalu to 61 tysięcy złotych!

Na drugim miejscu uplasowała się aukcja kapitana polskiej reprezentacji. Robert Lewandowski w tym roku postanowił zjeść lunch z najbardziej hojnym darczyńcą. Gdyby kwota pozostała taka, jak obecnie, obiad z piłkarzem kosztowałby aż 40 100 złotych!

Swoje aukcje mają również inne gwiazdy. Najciekawsze z nich to: oryginalna kurtka Franza Maurera z „Psów”, marynarka Jurka Owsiaka, samochód Jasia Fasoli oraz sukienka od Roksany Węgiel.

Oczywiście zachęcamy do licytacji!

Zobacz także: Jurek Owsiak wspomina WOŚP 2019 i śmierć Pawła Adamowicza

WOŚP 2020: aukcja Olgi Tokarczuk Fot. Allegro.pl
WOŚP 2020: aukcja Roberta Lewandowskiego Fot. Allegro.pl
Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.