3 dni ciemności. Polska mistyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio

27.08.2021 15:20
3 dni ciemności. Polska mistyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio Fot. Shutterstock

Mroczną przepowiednię ojca Pio o III wojnie światowej potwierdza polska mistyczka. Kiedy nastąpi koniec świata i jak się przed nim uchronić?

Przepowiednie dotyczące apokalipsy mówią o trzech dniach ciemności. Nadchodzące ciemności zostały precyzyjnie opisane w Ewangelii Mateusza i Księdze Apokalipsy, jednak jak twierdzą badacze Biblii, wielu ludzi nie rozumie jej języka, dlatego Bóg objawia te treści współczesnym prorokom. Trzy dni mroku (ciemności) przewijają się, więc w wielu proroctwach. O trzech dniach mroku mówił zarówno Ojciec Pio, jak i najsłynniejsza francuska stygmatyczka, Maríe Julie Jahenny.

 Polska mistyczka potwierdza apokaliptyczną przepowiednię ojca Pio

Według źródeł związanych z kościołem trzy dni ciemności opanują ziemię na krótko przed powtórnym przyjściem Jezusa. Księga Apokalipsy mówi, że trzy dni ciemności stanowią zawartość piątej z siedmiu czasz, którą w dniach ostatecznych aniołowie wyleją na ziemię. O trzech dniach mroku wypowiedziała się również słynna stygmatyczka, Katarzyna Szymon.

Polecamy

Katarzyna Szymon urodziła się w roku 1907 w Studzienicach koło Pszczyny. Przed 40. rokiem życia została obdarzona stygmatami. Kobieta twierdziła, że miała wizje męki Chrystusa i dar bilokacji a także stale kontaktowała się ze zmarłymi. Wiele osób twierdziło, że umiała mówić po hebrajsku i aramejsku.

Profetka dawała ludziom nadzieję i udzielała rad jak uchronić się przed gniewem Bożym. W 1983 roku poznała osobiście papieża Jana Pawła II. Podczas jednej z wizji w latach 70. kobieta miała zobaczyć Matkę Bożą. Podczas tego niecodziennego spotkania dowiedziała się, jak będzie wyglądał koniec świata i jakie narody ocaleją.

Śląsk jednak ocalę

Maryja Katarzynie Szymon

W czerwcu 1986 roku jak twierdziła mistyczka, przemówiła przez nią Matka Boża, która przestrzegła ludzi przed trzema dniami ciemności. Matka Boża nakazała przygotować na ten czas poświęcone świece, zapałki, wodę oraz jedzenie.

Przyjdą ciężkie czasy. [...] A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła. Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi.

 – czytamy w zapisie przepowiedni.

Przestańcie już grzeszyć, przeklinać, upijać się, kłamać. Żyjcie tylko w prawdzie, jeden drugiego nauczajcie i nikogo nie oskarżajcie, a będziecie mieli Niebo.

 - napominała Katarzyna Szymon.

Katarzyna Szymon zmarła 24 sierpnia 1986 roku. Podobno cieszyła się, że odchodzi i przewidziała dokładnie, kiedy to nastąpi.

Źródło: "Czas dobiega końca". Wielkie przepowiednie dla Polski i świata"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.