3 osoby ranne po koncercie. Ktoś w tłumie odpalił fajerwerki [WIDEO]

02.08.2022 15:31
Koncert Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Policja bada sprawę, by wyjaśnić, kto wniósł na teren imprezy fajerwerki.

Bezpieczeństwo na koncertach to bardzo ważna kwestia, ale niestety niekiedy znajdą się pod sceną bardzo nieodpowiedzialne osoby. Do tragicznych wydarzeń doszło podczas koncertu gwiazdy pop Dua Lipy. Ktoś w tłumie odpalił fajerwerki i niestety 3 osoby zostały ranne. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Jakim cudem fanom piosenkarki udało się wnieść fajerwerki na teren imprezy? Tego na razie nie wyjaśniono.

Polecamy

3 osoby ranne po koncercie. Ktoś w tłumie odpalił fajerwerki [WIDEO]

27 lipca Dua Lipa wystąpiła w Toronto w Scotiabank Arena i pod koniec koncertu ktoś w tłumie odpalił fajerwerki, które poleciały w stronę widzów. Magazyn Billboard poinformował, że fajerwerki nie były częścią show piosenkarki i zostały wniesione przez uczestników koncertu. Niestety 3 osoby zostały ranne, ale ich stan nie jest ciężki. Policja bada sprawę, by zidentyfikować osoby, które przyniosły na teren imprezy sztuczne ognie.

W sieci pojawiły się nagrania z incydentu - jak widać, na początku widzowie nie wiedzieli co się dzieje. Zapewne niektórzy pomyśleli, że fajerwerki to część zaplanowanego show.

Dua Lipa wydała oficjalne oświadczenie po tym incydencie wyjaśniając, że jest zszokowana całą sytuacją. Portal radiozet.pl przytoczył słowa wokalistki:

Tworzenie bezpiecznej i wspólnej przestrzeni na moich koncertach to zawsze mój priorytet, więc ja i mój zespół jesteśmy tak samo zszokowani i zdezorientowani, jak wy. Trwa dochodzenie w sprawie tych wydarzeń i wszyscy zaangażowani ciężko pracują, aby dowiedzieć się, jak doszło do tej sytuacji. Bardzo mi przykro z powodu każdej osoby, która była przestraszona, czuła się niebezpiecznie czy w jakikolwiek inny sposób jej radość z koncertu została naruszona.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.