4 lata wysyłała SMS-y do zmarłego ojca. Przeżyła szok, gdy dostała odpowiedź

30.10.2019 10:21
4 lata wysyłała SMS-y do zmarłego ojca. Przeżyła szok, gdy dostała odpowiedź Fot. Albin Marciniak/East News

23-letnia Chastity Patterson nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca, utrzymywała więc jego pamięć przy życiu zwierzając mu się SMS-ami z problemów, jakie przeżywała w swoim życiu. Przeżyła szok, gdy otrzymała odpowiedź.

Utrata bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, z którego następstwami żyje się czasem przez lata. Tak było w przypadku młodej Amerykanki, która straciła ojca w wieku 19 lat.

Brakowało jej udzielanego przez niego wsparcia, zaczęła więc zwierzać się mu ze swoich problemów, wysyłając na jego numer wiadomości o swoich radościach i smutkach oraz wspominając dobre chwile spędzone razem.

Przeczytaj także

Chastity Patterson pisała do zmarłego przez cztery lata. W przeddzień rocznicy śmierci wysłała długą i osobistą wiadomość, opowiadając między innymi o przebytej chorobie nowotworowej, ukończeniu studiów z wyróżnieniem i złamanym sercu.

Kobieta przeżyła szok, gdy zobaczyła, że jej ojciec odpisał.

Pisała wiadomości do zmarłego ojca, po 4 latach doczekała się odpowiedzi

Okazało się, że wiadomości Chastity Patterson pomagały nie tylko jej, lecz także adresatowi.

Numer, którego używał zmarły ojciec kobiety został po okresie karencji przywrócony do puli dostępnych i trafił do mężczyzny, który przechodził w życiu równie ciężki okres. Opłakiwał tragiczną śmierć córki.

Po latach otrzymywania wiadomości pisanych przez Chastity postanowił w końcu na nie odpisać. Na samym początku zaznaczył, że nie jest zmarłym opiekunem kobiety (który nie był jej biologicznym ojcem), żeby nie robić zbędnych nadziei ani nie wystraszyć.

Potem zwierzył się, ze wysyłane przez 23-latkę wiadomości utrzymywały go przy życiu w trakcie najcięższego okresu żałoby po utracie własnej córki.

Jesteś niezwykłą kobietę i chciałbym, że moja córka stała się taka jak ty. Dziękuje za codzienne wiadomości, dałaś mi odczuć, że Bóg istnieje i że to nie jest jego wina, że straciłem moją małą dziewczynkę.

Chastity Patterson stwierdziła, że otrzymanie odpowiedzi pozwoliło jej na pogodzenie się ze stratą i zamknęło pewien rozdział w jej życiu.

Zobacz także: Top 10: Słynne utwory zainspirowane tragicznymi wydarzeniami 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.