Pogoda
12.07.2019 13:29

400 000 internautów szykuje szturm na Strefę 51. Chcą zobaczyć kosmitów

Już ponad 400 000 osób chce wziąć udział w szturmie na słynną Strefę 51, żeby zobaczyć przetrzymywanych tam Obcych. Wydarzenie zaplanowano na 20 września 2019 roku.

pustynia ze znakiem drogowym z Obcym
foto: Pixabay

Strefa 51 przewija się w niemal wszystkich teoriach spiskowych dotyczących UFO i istot pozaziemskich. To właśnie w bazie na pustyni w Nevadzie mają być studiowane pozostałości statku kosmicznego, który rozbił się w Roswell.

To właśnie te badania miały doprowadzić do większości przełomów technologicznych i naukowych. Rząd USA oczywiście stanowczo zaprzecza wszelkim pogłoskom o posiadaniu w bazie pozaziemskiej technologii, co dla zwolenników teorii spiskowych jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem ich tez.

Aplikacja fitnesowa zdradziła lokację tajnych wojskowych baz
Aplikacja fitnesowa zdradziła lokację tajnych wojskowych baz
Przeczytaj także Aplikacja fitnesowa zdradziła lokację tajnych wojskowych baz

Po latach zadowalania się mniej lub bardziej wiarygodnymi przeciekami ze Strefy 51 zainteresowani poznaniem prawdy o bazie postanowili w końcu wziąć sprawy w swojej ręce. W zorganizowanym na Facebooku wydarzeniu „Storm Area 51, They Can't Stop All of Us” (szturm na Strefę 51, wszystkich nas nie zatrzymają) udział zadeklarowało już ponad 400 000 osób.

strefa_51_szturm_02

Chętnych przybywa z minuty na minutę.

Szturm na Strefę 51. Użytkownicy Facebooka chcą przywitać się z Obcymi

Wydarzenie powstało jako żart, widać jednak, że organizatorzy nie docenili siły swojego pomysłu. Spora część chętnych bierze deklaracje wydarcia amerykańskiemu rządowi tajemnic bardzo poważnie, nawet pomimo dość niefrasobliwego oficjalnego opisu wydarzenia.

"

Spróbujemy spotkać się przy atrakcji turystycznej w postaci Centrum dla Obcych w Strefie 51 i skoordynujemy wejście. Jeśli pobiegniemy w stylu Naruto, będziemy poruszać się szybciej niż kule. Zobaczmy tych kosmitów. "

„Naruto run” to sposób biegania znany z anime, w którym wyprostowane ręce trzyma się za sobą, będąc przy tym mocno pochylonym do przodu.

Jeśli szybkość przyrostu chętnych do szturmu na amerykańską bazę wojskową się utrzyma, to uczestnictwo może zdążyć zadeklarować nawet kilka lub kilkanaście milionów osób. To dla zarządzających ośrodkiem problem, który muszą potraktować poważnie.

strefa_51_szturm_03

Może się okazać, ze z powodu popularnego postu na Facebooku baza „Area 51” będzie musiała się ufortyfikować. Wojskowi zapewne mają coś do ukrycia – w Strefie 51 mają podobno odbywać się testy eksperymentalnych samolotów. Historie o latających w pobliżu UFO są w tym przypadku przydatną dezinformacją.

Zobacz także: 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce 

Wzięlibyście udział w takim wydarzeniu?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele