5 najciekawszych przepowiedni na 2018 rok

Aleksandra Degórska
15.01.2018 17:09
5 najciekawszych przepowiedni na 2018 rok Fot. materiały prasowe

Kiedy opadają emocje po kolejnej sylwestrowej nocy często zastanawiamy się co przyniesie kolejny rok. Mamy dla Was zestawienie intrygujących i przerażających przepowiedni na nadchodzące 12 miesięcy.

Wojny, kryzysy gospodarcze, straszne kataklizmy, ale również nieudane (na szczęście) zamachy, wynalezienie nowych źródeł energii i potwierdzenie istnienia pozaziemskich cywilizacji. Czy przepowiednie mają szanse się spełnić? Tego nie wiemy. Na dwoje babka wróżyła.

Nostradamus

Interpretatorzy przepowiedni Nostradamusa ostrzegają, że rok 2018 będzie krytyczny dla ludzkości. Według nich centurie napisane przez najsłynniejszego jasnowidza przewidują na 2018 rok erupcję wulkanu Wezuwiusz, kolejny kryzys gospodarczy spowodowany największym trzęsieniem ziemi w historii oraz globalne ocieplenie, które będzie fatalne w skutkach (niebo się otworzy, a pola będą płonąć z gorąca). Niektórzy idą nawet dalej, wyczytując z enigmatycznych tekstów francuza III wojnę światową oraz śmierć Papieża.

Baba Wanga

Pochodząca z Bułgarii, najsłynniejsza znachorka i jasnowidząca, trafnie przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz atak na World Trade Center 11 września 2001 roku.

Jej przepowiednie na rok 2018 mówią o tym, że Chiny będą dominować nad światem i wyprzedzą nawet amerykańską gospodarkę, zaś naukowcy odkryją coś niezwykle istotnego na planecie Wenus. Prawdopodobnie będzie to jakaś nowa forma energii. Co ciekawe niewidoma wieszczka nie wspomniała tym razem ani słowem o wojnie i jakichkolwiek kataklizmach w 2018 roku.

Craig Hamilton-Parker

Craig Hamilton-Parker z Southampton jest jasnowidzem i medium. Sławę zawdzięcza przede wszystkim trafnym przepowiedniom dotyczącym Brexitu i wygranej Donalda Trumpa. Z jego usług korzystają celebryci i biznesmeni.

Wizjoner na 2018 rok ma zarówno dobre, jak i złe przepowiednie. Uważa on bowiem, że do skutku dojdzie zjednoczenie obu Korei i obalenie Kim Dzong Una, próba porwania i zabójstwa Papieża, która jednak zakończy się niepowodzeniem, a także ujawnią się pozytywne duchowe siły, które pomogą ludzkości w trudnych okresach. Jednak, żeby nie było tak kolorowo, Hamilton-Parker mówi również o licznych atakach terrorystycznych, pożarze w Pałacu Westminsterskim oraz bardzo poważnej epidemii grypy, która pochłonie wiele ludzkich istnień.

Bashar

Darryl Anka, który zajmuje się tworzeniem efektów do filmów (między innymi do „Iron Mana”) w 1983 roku zaczął doświadczać obecności bytu, który przedstawił się mu jako Bashar i zdradził mu kilka faktów na temat przyszłości rasy ludzkiej. Na okres obejmujący lata: 2017, 2018 i 2019 twór przepowiedział między innymi rozpoczęcie masowej produkcji nowej formy energii oraz wzmożoną i niezwykle brutalną działalność terrorystyczną. Mówił również o tym, że zostaną ujawnione dokumenty i dowody dotyczące istnienia istot pozaziemskich i UFO, a ludzie poznają pozaziemskie cywilizacje.

Kaede Uber

Tajemnicza dziewczynka z Francji, której narodziny przepowiedziała sama Baba Wanga, uważana jest za reinkarnację sławnej prorokini. Kaede już na początku 2016 roku wieszczyła, że do Europy zbliża się fala przybyszów z innego kontynentu, którzy przeprowadzą wiele ataków terrorystycznych i całkowicie zniweczą wszystko, na co tak ciężko pracowaliśmy.

W obecnym czasie Europa będzie zmagać się nie tylko z tym problemem. Prawdziwe przerażenie na przyjść w związku z potworną katastrofą ekologiczną, która sprawi, że Ziemia przez sześć lat będzie prawie całkowicie pozbawiona wody pitnej, a ludzie będą się mordować za szklankę wody. Dziewczynka wspomina również, że mieszkańców Ukrainy czeka kolejna rewolucja i zamach stanu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.