6 nawiedzonych lalek, których dziwne zachowanie zostało nagrane

Justyna Kierzkowska
21.11.2017 10:41
6 nawiedzonych lalek, których dziwne zachowanie zostało nagrane Fot. kadr z wideo

W „Kronice opętania” Dybbuk zamieszkiwał antyczną skrzynkę, w „Ring” zło czyhało w kasecie VHS a w „Annabelle: Narodziny zła” opętał lalkę. Ale co jeśli filmowa fikcja znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a domowe kamery przez zupełny przypadek nagrywają prawdziwe manifestacje demona?

Czy zły duch może zamieszkać w przedmiotach? Niezliczona liczba produkcji kinowych, w których pojawia się ten motyw, udowadnia, że ludzie naprawdę boją się takiej możliwości. Zobaczcie 6 filmów, na których zupełnie przypadkowo zostały zarejestrowane przerażające zjawiska.

1.

Przerażający film zatytułowany „La Otra Dimensión” nagrał domowy monitoring. Gdy ukazał się na jednym z portali społecznościowych, od razu zdobył ponad 6 milionów wyświetleń. Zaczyna się niewinnie - mała dziewczynka bawi się lalką. W kącie leży druga lalka, która nagle... zaczyna kręcić głową. Niczego nieświadoma kilkulatka zupełnie nie zwraca na to uwagi. Po chwili przenosimy się do sypialni dziewczynki, która tym razem zajęta jest rysowaniem. W pewnym momencie, w ogromnej panice wybiega z pomieszczenia a kartki do tej pory leżące na stole zaczynają fruwać po pokoju. Dalszą cześć filmu obejrzyjcie sami. Na własną odpowiedzialność. 

2.

Kolejną zabawką jest drewniana lalka dziadka do orzechów, którą właściciel odziedziczył po swojej ciotce. Figurka pochodzi najprawdopodobniej z Niemiec i pozostawała w rodzinie obecnego właściciela od ponad 400 lat. Ten - zapewne z powodu krążących od pokoleń opowieści - postanowił postawić kamerę przed dziadkiem do orzechów, aby sprawdzić, czy lalka rzeczywiście jest nawiedzona. Zrobił to dla zabawy, natomiast to, co zobaczył na filmie przyprawiło go niemal o zawał serca.

3.

Pewien youyuber, który ma ponad 80 000 subskrybentów na swoim kanale, nagrał film z prośbą do swoich fanów. Poprosił w nim swoich subskrybentów o pomoc w sprawieniu, by jego konto Google + zostało zweryfikowane. Niby nic wielkiego, gdyby nie fakt, że nagle lalka leżąca na łóżku niespodziewanie poruszyła dłonią, wprawiając zarówno fanów jak i Spunkflunka w absolutne osłupienie. 

4. 

Przerażająca lalka szaleje z zazdrości, gdy jej mała właścicielka dostaje „sympatyczniejszą” lalkę do zabawy. Niewiarygodne? Zobaczcie sami. Mama kupuje córce wymarzoną zabawkę i postanawia uwiecznić jej reakcję na prezent. Dziewczynka wydaje się naprawdę szczęśliwa, podobnie jak jej matka, którą bardzo rozczuliła pozytywna reakcja dziecka. Ale to, czego nie widzą, to wyglądająca złowrogo lalka w tle, delikatnie poruszająca ramieniem w kierunku przedmiotu przed nią. Przygotujcie się na mocne wideo.

5.

Peruwiańscy miłośnicy okultyzmu nabyli przeklętą lalkę. Podobno zabawkę zamieszkuje demon, który sprawia, że laleczka spontanicznie obraca głowę, mruga oczami i rozmawia, nawet po wyjęciu baterii. Na filmie widać, jak okultysta otwiera komorę od baterii i pokazuje, że jest ona pusta. Nagranie obejrzało już setki tysięcy widzów. Wielu uważa, że lalka posiada siły nadprzyrodzone.

6.

Ostatnie wideo nosi tytuł „Scary Doll” i choć trwa zaledwie 7 sekund, zebrało już ponad 2 500 000 wyświetleń w serwisie YouTube. Znajduje się na koncie Eduardo Anguiano. Dziewczyna na filmie prezentuje lalkę, prezent, który zbytnio nie przypadł jej do gustu. To co robi lalka słysząc te słowa, może przyprawić o zawrót głowy.

Zobaczcie to koniecznie:

Wiele osób twierdzi, że powyższe nagrania to jedynie fotomontaż. My również mamy taką nadzieję.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.