95 LEGO droidów odegrało motyw przewodni Gwiezdnych Wojen (WIDEO)

03.09.2019 14:25
95 LEGO droidów odegrało motyw przewodni Gwiezdnych Wojen (WIDEO) Fot. screen z gry lego star wars

Są takie filmy na Youtubie, które przypominają nam dlaczego kochamy internet.

Muzyka do "Star Wars" napisana przez Johna Williamsa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kawałków muzyki filmowej w historii. Przez dekady mogliśmy słuchać różnych wersji tego arcydzieła, czasami lepszych, a czasami gorszych. Dzisiaj do kolekcji najciekawszych wykonań motywu przewodniego kultowego filmu dołączył kolejny.

Sam Battle, super-fan LEGO, skonstruował orkiestrę składającą się jedynie z droidów, które znamy z legendarnej serii. 95 LEGO droidów zostało następnie zaprogramowanych w taki sposób, aby odegrało muzykę Williams przy użyciu 42 instrumentów.

Przeczytaj także

"Gwiezdne Wojny" zagrane przez LEGO

W filmiku zobaczymy zarówno R2D2, jaki imperialne droidy obronne znane z Gwiazdy Śmierci czy też astromechy. LEGO od zawsze było mocno związane z "Gwiezdnymi Wojnami" zarówno poprzez swoje zestawy klocków, jak i growe wersje przygód Hana Solo i reszty w świecie zbudowanym z komputerowych klocków.

Niedawno LEGO zajawiało nadchodzące klockowe nowości, które są przez fanów łączone z nadchodzącą premierą IX epizodu serii, która zapowiedziana jest na grudzień. Wtedy też możemy się spodziewać, że do naszych sklepów trafią nowe klockowe wersje Kylo Rena i Rey.

Zanim jednak to nastąpi musimy zajmować nasze umysły innymi rzeczami. Oglądanie jak klocki LEGO ożywają i grają muzykę jest na pewno dobrym sposobem.

Zobacz także:  "Gwiezdne Wojny IX" - czy Rey rzeczywiście przejdzie na Ciemną stronę Mocy?

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.