A co gdyby muzykę do "Kosmicznego meczu" nagrał Slipknot? Oto crossover, którego nikt nie chciał i nie potrzebował

17.04.2020 13:27
A co gdyby muzykę do "Kosmicznego meczu" nagrał Slipknot? Oto crossover, którego nikt nie chciał i nie potrzebował Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

William Maranci przygotował niepokojąco dobrze brzmiący mash-up "Duality" Slipknota z wokalami znanymi z motywu przewodniego "Kosmicznego meczu". Posłuchajcie tej audio-abominacji.

Ciekawe, czy Maranci poczuł się jak doktor Frankenstein, gdy ten ożywiał swojego potwora. Bowiem właśnie z tym najbardziej nam się kojarzy jego najnowsze dzieło - z nieludzkim bawieniem się w Boga. Artysta przygotował bowiem mash-up Slipknota i Quad City DJs, który powoduje w nas to samo uczucie, co wspomniany stwór Frankensteina, czyli niepokojącą ciekawość.

Slipknot, ale tak naprawdę to motyw przewodni z Kosmicznego meczu

Nie wiemy co stało za tą nieboską abominacją, czym Maranci się inspirował, a także pod wpływem jakich środków uspokajających się znajdował, gdy łączył Slipknota z motywem przewodnim "Kosmicznego meczu". Prawdę mówiąc nie chcemy tego wiedzieć. Zapraszamy do posłuchania:

Przeczytaj także

Piękne są również komentarze pod wideo Williama Maranciego. Do naszych faworytów definitywnie należą: "To właśnie po to płacimy za internet", a także: "Poszedłeś za daleko. Zdecydowanie za daleko. Ten twór na pewno sprawi, że znajdziesz się na czyjejś liście osób do sprzątnięcia". Na wspomnienie zasługuje również idealne podsumowanie tego "dzieła": "Czyli to po prostu piosenka Limp Bizkit?". 

Nie zmieniaj się internecie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.