Pogoda
13.05.2019 11:45

AWAY: Survival Stories to film przyrodniczy, w który możesz zagrać

Ludzie zwierzętom zgotowali ten los – cywilizacja zmienia oblicze tej ziemi w bezprecedensowym tempie, z dnia na dzień pozbawiając całych gatunków przestrzeni do życia. AWAY: The Survival Series pokazuje ten dramat z punktu widzenia lotopałanki karłowatej, która wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu nowego habitatu.

AWAY: Survival Stories
foto: materiały prasowe

AWAY: The Survival Series to film przyrodniczy, w którym gwiazdą jest prowadzone przez gracza zwierzątko. Gra pokazuje, jak wygląda codzienne życie sympatycznego torbacza oraz jak może zmienić się z trudnej w rozpaczliwą walkę o przetrwanie w ciągu krótkiej chwili ze względu na działalność ludzi.

Twórcy gry osadzili akcję AWAY: The Survival Series w bliskiej przyszłości, w której efekty zmiany klimatu dają się odczuć ze zwielokrotnioną siłą. Przyrodą wstrząsają klęski żywiołowe – zwierzęta, dla których do tej pory rozkład dnia składał się z raptem dwóch punktów (1. nie zostać zjedzonym, 2. coś zjeść) muszą w związku z tym szukać sobie nowych przestrzeni życiowych.

Tytuł został zaprezentowany przez Sony podczas State of Play – wiadomo, że AWAY: The Survival Series pojawi się na PlayStation 4 oraz na komputery PC.

Zrobili backup Puszczy Białowieskiej w Minecrafcie
Zrobili backup Puszczy Białowieskiej w Minecrafcie
Przeczytaj także Zrobili backup Puszczy Białowieskiej w Minecrafcie

AWAY: The Survival Series – przyrodnicza przygodówka dla osób zafascynowanych pięknem natury

Twórcy AWAY: The Survival Series przekonują, że dzięki ich tytułowi można będzie na własne oczy zobaczyć, jak funkcjonują ekosystemy. Do zwiedzenia (i przetrwania) przygotowano kilka różnych środowisk – między innymi las, jaskinie i bagno.

Bee Simulator
Bee Simulator
Przeczytaj także Symulator pszczoły - ratowanie świata kwiatek za kwiatkiem [PIERWSZE WRAŻENIA]

Gracze będę spotykać na swojej drodze różne zwierzęta, z którymi prowadzona przez nich lotopałanka karłowata będzie wchodzić (z pożytkiem lub szkodą dla siebie) w różne interakcje.

Zobacz także: >> Największe katastrofy naturalne XX i XXI wieku <<

Data premiery ani cena AWAY: The Survival Series nie została jeszcze podana – dodatkowe informacje na temat tytułu mają pojawić się „niedługo”.

Kto powinien być lektorem w grze AWAY: Survival Stories?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry