Adam Driver i Mark Hamill pomogli znaleźć zagubionego pieska [WIDEO]

04.10.2019 12:07
Adam Driver i Mark Hamill pomogli znaleźć zagubionego pieska [WIDEO] Fot. Okauchi/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Gwiazdy serii "Gwiezdne wojny" miały okazję użyć swojej rozpoznawalności w szczytnym celu. Adam Driver i Mark Hamill wzięli udział w akcji, której celem było odnalezienie zagubionego pieska.

Wiele osób mogłoby pomyśleć, że największym wydarzeniem związanym z Adamem Driverem i Markiem Hamillem w końcowych miesiącach 2019 roku będzie premiera "Gwiezdnych wojen IX". Tak się jednak nie stało, ponieważ gwiazdorzy gwiezdnej sagi postanowili pomóc odnaleźć zaginionego pieska. Driver pracował nad filmem "Anette" w reżyserii debiutującego Leosa Caraxa, jednak podczas prac doszło do wypadku, w wyniku którego reżyser zgubił swojego czworonoga. 

Hamill i Driver pomagają odnaleźć psa

Driver poprosił o pomoc swojego starszego kolegę po fachu, a Mark Hamill bez problemu pomógł w poszukiwaniach Javelota (takie imię nosił zaginiony piesek). Dlaczego akurat Mark Hamill? Cóż, jego 3 miliony obserwujących na Twitterze definitywnie pomogły w decyzji. Adam Driver nagrał więc wideo, w którym szczerze rozrysował całą sytuację i poprosił o pomoc. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ piesek został odnaleziony.

Nagrywaliśmy scenę w klubie, więc byliśmy raczej na zewnątrz. Zwierzak się przestraszył nadjeżdżających samochodów i gdzieś uciekł. Nie widzieliśmy go od 24 godzin. Ostatni raz widzieliśmy go w tym parku. Za nami jest grupa ludzi, która go poszukuje.

Przeczytaj także

Akcja zakończyła się sukcesem, a jeden z producentów filmu poinformował portal IndieWire, że pies został odnaleziony. Czy tajemnicza postać, która odnalazła pieska zostanie nagrodzona zgodnie z umową. Znaleźne miało być wypłacane w formie umieszczenia w filmie, otrzymania darmowej czekolady, a nawet darmowego chrztu dla potenjalnego dziecka. To naprawdę bardzo ciekawa oferta.

Cała sytuacja jest definitywnym zwycięstwem dla Drivera - pomógł swojemu reżyserowi ponownie spotkać się ze swoim pieskiem, a w poszukiwaniach pomogli ludzie z całego świata. Takie sytuacje powodują przywrócenie nadziei w ludzkość, a rzeczywistość przynajmniej przez chwilę staje się nieco jaśniejsza. Trzymamy kciuki za to, by Javelota już więcej nie uciekł.

Zobacz także: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren na nowych zdjęciach z nadchodzącego filmu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.