Adam Driver i Mark Hamill pomogli znaleźć zagubionego pieska [WIDEO]

04.10.2019 12:07
Adam Driver i Mark Hamill pomogli znaleźć zagubionego pieska [WIDEO] Fot. Okauchi/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Gwiazdy serii "Gwiezdne wojny" miały okazję użyć swojej rozpoznawalności w szczytnym celu. Adam Driver i Mark Hamill wzięli udział w akcji, której celem było odnalezienie zagubionego pieska.

Wiele osób mogłoby pomyśleć, że największym wydarzeniem związanym z Adamem Driverem i Markiem Hamillem w końcowych miesiącach 2019 roku będzie premiera "Gwiezdnych wojen IX". Tak się jednak nie stało, ponieważ gwiazdorzy gwiezdnej sagi postanowili pomóc odnaleźć zaginionego pieska. Driver pracował nad filmem "Anette" w reżyserii debiutującego Leosa Caraxa, jednak podczas prac doszło do wypadku, w wyniku którego reżyser zgubił swojego czworonoga. 

Hamill i Driver pomagają odnaleźć psa

Driver poprosił o pomoc swojego starszego kolegę po fachu, a Mark Hamill bez problemu pomógł w poszukiwaniach Javelota (takie imię nosił zaginiony piesek). Dlaczego akurat Mark Hamill? Cóż, jego 3 miliony obserwujących na Twitterze definitywnie pomogły w decyzji. Adam Driver nagrał więc wideo, w którym szczerze rozrysował całą sytuację i poprosił o pomoc. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ piesek został odnaleziony.

Nagrywaliśmy scenę w klubie, więc byliśmy raczej na zewnątrz. Zwierzak się przestraszył nadjeżdżających samochodów i gdzieś uciekł. Nie widzieliśmy go od 24 godzin. Ostatni raz widzieliśmy go w tym parku. Za nami jest grupa ludzi, która go poszukuje.

Przeczytaj także

Akcja zakończyła się sukcesem, a jeden z producentów filmu poinformował portal IndieWire, że pies został odnaleziony. Czy tajemnicza postać, która odnalazła pieska zostanie nagrodzona zgodnie z umową. Znaleźne miało być wypłacane w formie umieszczenia w filmie, otrzymania darmowej czekolady, a nawet darmowego chrztu dla potenjalnego dziecka. To naprawdę bardzo ciekawa oferta.

Cała sytuacja jest definitywnym zwycięstwem dla Drivera - pomógł swojemu reżyserowi ponownie spotkać się ze swoim pieskiem, a w poszukiwaniach pomogli ludzie z całego świata. Takie sytuacje powodują przywrócenie nadziei w ludzkość, a rzeczywistość przynajmniej przez chwilę staje się nieco jaśniejsza. Trzymamy kciuki za to, by Javelota już więcej nie uciekł.

Zobacz także: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - Kylo Ren na nowych zdjęciach z nadchodzącego filmu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.