Adam Driver został obiektem dziwnych fantazji seksualnych znanego dziennikarza. Zobaczcie niepokojące wideo

17.11.2020 11:27
Adam Driver został obiektem dziwnych fantazji seksualnych znanego dziennikarza. Zobaczcie niepokojące wideo Fot. Charley Gallay/Getty AFP/East News

Adam Driver został obiektem westchnień i nadużyć znanego dziennikarza. Zobaczcie niepokojące wideo z gwiazdorem Star Wars i Johnem Oliverem w rolach głównych.

Aktorzy, czy ogólnie celebryci (zwłaszcza celebrytki) padają ofiarami obiektyfikacji seksualnej. Tym razem przekonał się o tym Adam Driver, który od kilku tygodni był całkowicie losowo wspominany przez znanego dziennikarza i satyryka Johna Olivera. Mężczyzna od lat prowadzi własny program komediowy "Last Week Tonight" na HBO, gdzie omawia najważniejsze sprawy ostatniego tygodnia w zabawny sposób (to mocne spłycenie programu, ale mniej więcej na tym właśnie polega).

Adam Driver został obiektem westchnień i dziwnych fantazji znanego dziennikarza

Oliver często używa w swoim programie pokręconych metafor i popkulturowych nawiązań - od kilku tygodni chętnie zaczął dzielić się swoją dziwną obsesją na punkcie Adama Drivera. Dziennikarz często wspominał w losowych momentach o aktorze, zwykle w sposób bardzo erotyczny. 

Zobacz także: Znamy ostatnie słowa Kylo Rena do Rey z IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Co powiedział Ben Solo?

Wśród najlepszych odzywek Johna Olivera znalazły się przykładowo:

Rzuć mną o stół, ty okropna stodoło; Stań mi w gardle Adamie Driverze, ty agresywnie wielki mężczyzno; Połam mi palce, ty tajemnicza góro. 

Zobacz także: Adam Driver parodiuje Kylo Rena w skeczu z Saturday Night Live

Niedawno w programie Olivera pojawił się sam zainteresowany, który szybko wyjaśnił całą sytuację. Driver niemalże rozkazał dziennikarzowi, aby ten zaprzestał go nękać. Wyjaśnił też, że ludzie na ulicy pytają go, przebije Olivera na wylot tak mocno, jak ścianę w "Historii małżeńskiej":

Co ty ku*wa robisz? Ta rzecz. To, co robiłeś mi przez ostatni rok, co jest albo pełne przemocy albo seksualne... Ten dziwny fragment, do którego mnie wciągnąłeś. Na początku było mi łatwo, ale ty nie przestawałeś. Przez ostatni rok na bieżąco kazałeś mi łamać ci kolana, zatykać przełyk, złamać kręgosłup. (...) Zdajesz sobie sprawę z tego, że się nawet nie znamy, prawda? A teraz przypadkowi ludzie w internecie stwierdzają, że twoje bycie napalonym na mnie to "mood". 

Mam już dosyć tego, że ludzie podchodzą do mnie na ulicy i pytają o to, czy zrobię w tobie dziurę, jak w ścianie z "Historii małżeńskiej". (...) Ku*wa ogarnij się, ty pusto-kostny naśladowco Jasia Fasoli... Zobacz, co jest wokół ty niedopieczony ciastku. Nienawidzę tego, do widzenia. 

Zobacz także: #BenSoloChallenge: na czym polega nowa internetowa moda wśród fanów "Star Wars"?

Poniżej możecie zobaczyć wspaniały skecz z Oliverem i Driverem w rolach głównych:

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.