Afera w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci: "To chyba jakieś jaja?"

25.04.2022 16:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot. Pawel Wodzynski/East News

Widzowie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uważają, że wygrana Karoliny Pisarek była ustawiona.

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znani celebryci udają gwiazdy muzyki, muszą kopiować ich styl śpiewu oraz ruchy. Obecnie faworytem jest Danzel, który zachwycił jurorów i widzów chociażby swoim coverem Dżemu. W ostatnim odcinku jednak wygrała uczestniczka, która zazwyczaj zajmowała ostatnie miejsce - internauci uważają, że to ustawka.

Polecamy

Afera w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci: "To chyba jakieś jaja?"

Modelka Karolina Pisarek nie radzi sobie zbyt dobrze w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim odcinku wcieliła się w wokalistkę Fergie i ten występ przyniósł jej zwycięstwo. Taki wynik oburzył wielu internautów, którzy uważają, że to ustawka. Zresztą sami zobaczcie cover w wykonaniu Karoliny Pisarek:

Internauci komentowali:

Żart… Ustawione to głosowanie. Takie powinny być nieważne i powinna wygrać osoba, która dostała najwięcej punktów od jurorów.

W tym programie nieraz w poprzednich edycjach było widać ustawki, ale błagam, nie aż takie. Uwielbiam Karolinę, ale nie idzie jej dobrze w tym programie.

To chyba jakieś jaja?

Sporo osób uważa, że zwycięstwo powinno należeć do Danzela, który w tym odcinku udawał Lenny'ego Kravitza i wykonał utwór "I Belong to You". Mówi się, że to on wygra w tym sezonie programu:

W nadchodzącym odcinku nie zabraknie rockowych akcentów - uczestnicy wcielą się w Erica Claptona czy wokalistę Iry. Jesteśmy ciekawi, czy kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywoła podobne emocje jak ostatni.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.