Pogoda
26.09.2019 10:20

Afterparty – gra, w której trzeba przepić szatana, żeby wydostać się z piekła

To się dopiero nazywa przyjemne z pożytecznym. Dla dwójki młodych przyjaciół, którzy trafili do piekła, droga ucieczki z czeluści jest imprezowanie tak grube, że nawet szatan we własnej osobie nie będzie w stanie dotrzymać ich kroku.

Afterparty
foto: materiały prasowe NIGHT SCHOOL STUDIO

Piekielne tematy są diabelnie atrakcyjne. Pokazuje to przykład „Lucyfera”, który po trafieniu pod skrzydła Netfliksa bije rekordy popularności oglądania.

Fanów serii zapewne ucieszy fakt, że zapowiadany na ostatni 5. sezon będzie liczył sobie więcej odcinków, niż początkowo planowano.

Tom Ellis jako Lucyfer
Tom Ellis jako Lucyfer
Przeczytaj także Netflix przedłużył „Lucyfera”!

Tematyka podejmowana jest chętnie także przez twórców gier. Polskie Agony pokazywało piekło w przerażający sposób, podobnych wrażeń można się spodziewać zapewne po tworzonym przez to samo studio Succubusie, chociaż w tym ostatnim przypadku twórcy stawiają nieco bardziej na seks i goliznę.

Succubus
Succubus
Przeczytaj także Zwiastun Succubus, nowej polskiej gry o piekle. Bohaterka robi sobie nagie selfie

Afterparty, nowa gra twórców Oxenfree, podchodzi do tematu mąk piekielnych w zdecydowanie bardziej rubaszny sposób. Milo i Loli, para przyjaciół świeżo zakwaterowana do piekła dowiaduje się o tajemnym sposobie pozwalającym wydostać się z otchłani. Wystarczy mieć mocniejszą głowę niż sam szatan.

Afterparty pozwoli sprawdzić, czy uda się wam przepić szatana w piekle

Afterparty to przygodówka, w której decyzje podejmowane przez gracza wpływają na przebieg opowiadanej historii. Zwroty akcji występują najczęściej podczas rozmów, w których do wyboru jest kilka opcji dialogowych.

W związku z wyzwaniem, które stoi przed graczem, większa część akcji Afterparty rozgrywa się w piekielnych barach. Rozgrywa się w nich dużo gier i zabaw, takich jak piwny ping-pong czy wyzwania taneczne.

Premiera Afterparty odbędzie się 29 października 2019 roku, Gra ukaże się na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery PC.

Zobacz także: Lucyfer - poznaliśmy tytuły odcinków ostatniego sezonu serialu

Zagracie?

Tagi: Gry