Age of Wonders III do wzięcia za darmo. Zostały ostatnie godziny
Michał Tomaszkiewicz
10.05.2019 13:24
Age of Wonders III do wzięcia za darmo. Zostały ostatnie godziny Fot. zrzut ekranu

To prawdziwa gratka dla miłośników strategii – do 11 maja 2019 można w prosty sposób załatwić sobie darmowe Age of Wonders III na Steamie. Wystarczy skorzystać z oferty Humble Bundle.

Za darmo to uczciwa cena – szczególnie za grę, która zbierała naprawdę pozytywne recenzje. Age of Wonders III to klasyczna, turowa strategia, w której gracz prowadzi wybraną przez siebie stronę do zdobycia dominacji nad wirtualnym światem.

Gra miała premierę w 2014 roku – z dzisiejszego punktu widzenia wygląda więc nieco archaicznie. Nie przeszkodzi to oczywiście w cieszeniu się klimatem i wyzwaniami stawianymi przez tytuł.

Świat Age of Wonders III łączy skrajne przeciwności – przeciwko sobie wystąpią ludy posługujące się magią, technologią, siłą wiary czy mocą natury.

Przeczytaj także

Age of Wonders III za darmo. Jak odebrać?

Age of Wonders III można zdobyć za darmo korzystając z oferty Humble Bundle. Wystarczy wejść na stronę poświęconą promocji i podać swój adres e-mail, zapisując się tym samym na newslettera.

W nagrodę otrzymamy kod do wykorzystania na platformie Steam – gra zostanie przypisana do konta w sklepie na zawsze.

Zobacz także: >> CDP o pracach nad Cyberpunkiem 2077: „staramy się przewidzieć najgłupsze rzeczy, jakie zrobią gracze” <<

Age of Wonders III można otrzymać za darmo do godz. 19:00 11 maja 2019 roku. Otrzymany klucz należy wykorzystać do 16 maja 2019 – po tej dacie straci ważność.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.