Pogoda
10.05.2019 13:24

Age of Wonders III do wzięcia za darmo. Zostały ostatnie godziny

To prawdziwa gratka dla miłośników strategii – do 11 maja 2019 można w prosty sposób załatwić sobie darmowe Age of Wonders III na Steamie. Wystarczy skorzystać z oferty Humble Bundle.

Age of Wonders III
foto: zrzut ekranu

Za darmo to uczciwa cena – szczególnie za grę, która zbierała naprawdę pozytywne recenzje. Age of Wonders III to klasyczna, turowa strategia, w której gracz prowadzi wybraną przez siebie stronę do zdobycia dominacji nad wirtualnym światem.

Gra miała premierę w 2014 roku – z dzisiejszego punktu widzenia wygląda więc nieco archaicznie. Nie przeszkodzi to oczywiście w cieszeniu się klimatem i wyzwaniami stawianymi przez tytuł.

Świat Age of Wonders III łączy skrajne przeciwności – przeciwko sobie wystąpią ludy posługujące się magią, technologią, siłą wiary czy mocą natury.

CS:GO battle royale
CS:GO battle royale
Przeczytaj także CS:GO jest teraz za darmo – ceną za to jest tryb battle royale

Age of Wonders III za darmo. Jak odebrać?

Age of Wonders III można zdobyć za darmo korzystając z oferty Humble Bundle. Wystarczy wejść na stronę poświęconą promocji i podać swój adres e-mail, zapisując się tym samym na newslettera.

W nagrodę otrzymamy kod do wykorzystania na platformie Steam – gra zostanie przypisana do konta w sklepie na zawsze.

Zobacz także: >> CDP o pracach nad Cyberpunkiem 2077: „staramy się przewidzieć najgłupsze rzeczy, jakie zrobią gracze” <<

Age of Wonders III można otrzymać za darmo do godz. 19:00 11 maja 2019 roku. Otrzymany klucz należy wykorzystać do 16 maja 2019 – po tej dacie straci ważność.

Bierzecie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry