Pogoda
12.07.2019 12:47

Age of Wonders III za darmo. Twórcy dorzucają jeszcze rabat

Żeby zdobyć Age of Wonders III za darmo, trzeba podejść do sprawy strategicznie i przeprowadzić rozpoznanie na stronie gry na platformie Steam. Każdy komu uda się anektować tytuł do swojej biblioteki może liczyć na zniżkę przy zakupie najnowszej części cyklu.

Age of Wonders III
foto: materiały prasowe Paradox Interactive

Age of Wonders III został zaprezentowany w 2014 roku. Gra spodobała się graczom na tyle, że powstały do niej dwa dodatki.

Trzecia część cyklu sprzedawana jest w cenie regularnej wynoszące 107 zł. Do 15 lipca 2019 do godz. 19:00 Age of Wonders III można zdobyć całkowicie za darmo. Wystarczy jedno kliknięcie na Steamie.

"

Age of Wonders III to długo wyczekiwana kontynuacja wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych. Akcja toczy się w wyjątkowym świecie fantasy. Age of Wonders III opiera się na systemie turowym i łączy elementy gry fabularnej z działaniami wojennymi oraz budową imperium, oferując zarówno weteranom, jak i nowym graczom rozrywkę najwyższej jakości. "

15 gier z lat 90., przy których zarywaliśmy noce
15 gier z lat 90., przy których zarywaliśmy noce
Przeczytaj także 15 gier z lat 90., przy których zarywaliśmy noce

Age of Wonders III była już rozdawana w tym roku. W maju 2019 grę oferował w uczciwej cenie serwis Humble Bundle.

Age of Wonders III za darmo na Steamie

Twórcy Age of Wonders III postarali się, żeby wszyscy miłośnicy strategii mogli znaleźć w ich tytule coś dla siebie.

Gracze mogą rozegrać jednoosobową kampanię fabularną, mając do wyboru dwie strony konfliktu. Swoje umiejętności dowódcze można także sprawdzić, walcząc o dominację z innymi graczami. Jednocześnie grać maksymalnie 8 osób.

Age of Wonders III oferuje ponadto generator map, umożliwiający tworzenie własnych scenariuszy.

"

Specjalnie dla fanów udostępniliśmy narzędzia do edycji map. Specyfikacje sprzętowe tych narzędzi i gry Age of Wonders III mogą się różnić, nie są one wspierane przez naszą obsługę techniczną oraz występują tylko w języku angielskim. "

Oferowanie Age of Wonders III za darmo to element kampanii promującej najnowszą część cyklu: Age of Wonders: Planetfall.

Odbierając za darmo Age of Wonders III otrzymuje się przy okazji kupon rabatowy odejmujący 10% od ceny nowej części. Age of Wonders: Planetfall trafi do graczy 6 sierpnia 2019.

Zobacz także: Urząd Skarbowy uważa, że od rabatów na zakupy online trzeba płacić podatek 

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry