Aktor z filmu "Breaking Bad" może spędzić resztę życia w więzieniu. Został aresztowany za próbę morderstwa

21.07.2020 08:51
El Camino|undefined Fot. Charley Gallay/Getty AFP/East News

Jeden z aktorów filmu Netflixa "El Camino: A Breaking Bad Movie" trafił do aresztu za morderstwo. Grozi mu wiele lat za kratami. O kogo chodzi?

Czasami filmy potrafią napisać scenariusz, który rozgrywa się w prawdziwym życiu. Okazuje się, że aktor z filmu będącego kontynuacją "Breaking Bad", miał popełnić zbrodnię, której nie powstydziliby się bohaterowie słynnego serialu.

"El Camino: A Breaking Bad Movie" - aktor aresztowany za próbę morderstwa

Po wielu latach od zakończenia serialu "Breaking Bad" Netflix postanowił stworzyć domknięcie historii w pełnometrażowym filmie zatytułowanym "El Camino".

Przeczytaj także

Wystąpił w nim między innymi Johnny Ortiz, który usłyszał zarzuty próby brutalnego morderstwa. Jak donosi Deadline, 24-letni Ortiz i jego 18-letni wspólnik Armando Miguel Navarro zostali aresztowani pod koniec maja 2020 roku. 20 lipca stanęli przed sądem w Los Angeles za usiłowanie morderstwa. Aktor nie przyznaje się do winy.

Przeczytaj także

Prokuratura oskarżyła Ortiza o "usiłowanie umyślnego zabójstwa z premedytacją" Briana Duke'a, do którego doszło 24 maja. Obaj oskarżeni mieli dokonać przestępstwa na polecenie i we współpracy z przestępczym gangiem ulicznym. Jeśli aktor zostanie uznany za winnego, grozi mu nawet do 25 lat kary w więzieniu stanowym. To jednak nie koniec. Może dostać dodatkowe 10 lat za inne przestępstwo, którego się dopuścił. Prokuratura domaga się, by Navarro spędził w więzieniu resztę swojego życia. 

Przeczytaj także

Ortiz dostał możliwość wyjścia za kaucją wynoszącą milion dolarów. Kaucja Navarro, który strzelał do ofiary, wynosi 2 miliony. Rodzina aktora utworzyła zbiórkę internetową na opłacenie kary. Udało im się jednak zebrać tylko 780 tysięcy dolarów z planowanych 100 tysięcy, zanim akcja została zdjęta z GoFundMe.

Przeczytaj także

Aktor w "El Camino: A Breaking Bad Movie" wystąpił w roli bezimiennego kelnera. Grał również w takich produkcjach jak "American Crime" oraz "McFarland". Ogłoszenie wyroku nastąpi 24 sierpnia 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Czy wiesz, że powstał thriller stworzony przez prawdziwego seryjnego mordercę? Niesamowita historia filmu "Deadly Run"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.