Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry. Zobaczcie genialne wideo

14.01.2021 15:32
Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry. Zobaczcie genialne wideo Fot. materiały prasowe/Rockstar Games

Szybkie pytanie - czy koleżka może wpaść do ciebie na chatę? Slink Johnson (Lamar) i Shawn Fonteno (Franklin) odtworzyli legendarną scenę z GTA, która zaczyna się właśnie od tych słów.

Aktorzy z GTA V odtworzyli legendarną scenę z gry

W trakcie pandemii ludzie zaczęli się naprawdę mocno nudzić. Jednym z owoców tej nudy było zmartwychwstanie mema z GTA V - chodzi o scenę, która w gruncie rzeczy ma poinformować graczy o tym, że mogą teraz się wybrać do fryzjera. Ta została jednak zrobiona z tak genialnym stylem, że obecnie jest uznawana za jedną z najlepszych w historii gier wideo. 

Polecamy

Teraz po 7 latach od skończenia prac nad Grand Theft Auto V i zmartwychwstaniu mema z Lamarem i Franklinem, aktorzy Slink Johnson i Shawn Fonteno powrócili do swoich ról. Na kanale PlayStation Haven pojawiła się bowiem rekreacja oryginalnej sceny z oryginalnymi aktorami.

Panowie spotkali się na przedmieściach Los Angeles, a Lamar ponownie dokonał lirycznego morderstwa na Franklinie, wyzywając jego "yee yee ass haircut" i mówiąc słowo "N****" kursywą.

Polecamy

Zapraszamy serdecznie:

Wideo w ciągu 3 dni doczekało się prawie 5 milionów wyświetleń, co tylko pokazuje, jak bardzo żywy i zdrowy jest mem z GTA V. Sama produkcja też zresztą ma się dobrze - do tego stopnia, że Rockstar zapowiedział już wersję na PlayStation 5 i Xboksy Series X, która ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.