Aktorzy z serialu "Wikingowie" złożyli Polakom życzenia z okazji 100-lecia niepodległości

Kamil Kacperski
09.11.2018 12:55
Aktorzy z serialu "Wikingowie" złożyli Polakom życzenia z okazji 100-lecia niepodległości Fot. kadr z serialu

Alex Høgh Andersen (Ivar), Clive Standen (Rollo) oraz Alexander Ludwig (Bjorn), główni bohaterowie serialu ”Wikingowie”, wzięli udział w kampanii "Piękny wiek" telewizji HISTORY z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt "Piękny Wiek" skupia się na celebrowaniu ważnych momentów z najnowszej historii Polski, pokazanych przez pryzmat życia zwykłych-niezwykłych Polaków. Każdy z wymienionych powyżej aktorów przygotował krótkie wideo, które zostało nagrane na planie serialu w Irlandii.

Zobaczcie życzenia od "Wikingów" - Alexa Høgha Andersena, Clive'a Standena oraz Alexandra Ludwiga:

Wikingowie życzą Polsce wszystkiego najlepszego

Pierwsza połowa 5. sezonu "Wikingów", czyli jednego najpopularniejszych seriali zagranicznych w Polsce, zostawiła widzów w niepewności o los wielu bohaterów, a rodzinę Lodbroków skłóconą i podzieloną jak nigdy wcześniej. Pojedynek z Lagerthą (Katheryn Winnick) strategicznie wygrywa Ivar bez kości (Alex Høgh Andersen), który zasiada na tronie w Kattegat i obiecuje zgładzić wszystkich swoich wrogów. Lagertha, mimo załamania i bolesnej straty, ma ciągle nadzieję, że odzyska swoje miejsce jako prawowitej królowej. Do Kattegat niespodziewanie powraca książę Rollo (Clive Standen), by wesprzeć Ivara. Jakie zamiary ma brat Ragnara?

Bjorn (Alexander Ludwig) i Lagertha uciekają wraz biskupem Heahmundem (Jonathan Rhys Meyers) przed bezwzględnymi rządami Ivara do Anglii, by szukać tam niepewnych sojuszników w nierównej walce. W międzyczasie na Islandii Floki (Gustaf Skarsgård) walczy z żywiołami i dążeniem osadników do zemsty. I ciągle wierzy, że uda mu się stworzyć idylliczną wikińską kolonię na tej pięknej i opuszczonej wyspie.

Kiedy premiera nowych odcinków "Wikingów"?

Nowe odcinki 5. sezonu serialu "Wikingowie" będą dostępne wyłącznie w telewizji HISTORY w czwartki od 29 listopada 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.