Allegro stworzyło sekcję gamingową

Michał Tomaszkiewicz
03.07.2018 12:57
Allegro stworzyło sekcję gamingową Fot. zrzut ekranu

Gamingowe gry, gamingowy sprzęt, gamingowe gadżety – wszystko to znajdziecie w specjalnej, gamingowej sekcji największej internetowej platformy handlowej w Polsce – Allegro.gg.

Gaming na dobre wdarł się na biznesowe salony – producenci sprzętu komputerowe prześcigają się w tworzeniu i oferowaniu gamingowych gadżetów, akcesoriów, komponentów i komputerów, widząc w tym szansę na dobry zarobek. W końcu wydajny sprzęt, dający choć cień przewagi nad przeciwnikiem, musi kosztować.

Trend został zauważony także przez producentów spoza branży – dzięki temu na PGA mogliśmy zobaczyć gamingowe chipsy, a na IEM pokazały się stoiska gamingowych dezodorantów oraz czekolad.

Świat e-sportu ma swoje gwiazdy, które zostały zgromadzone przez Allegro pod jednym adresem – serwis chce w ten sposób przyciągnąć na zakupy graczy oraz fanów influencerów, pokazując rekomendacje i opisy tworzone przez najbardziej znane postaci z cieszących się największą popularnością drużyn e-sportowych.

Allegro stawia na gaming

W praktyce po wejściu na adres Allegro.gg zostajemy przekierowani do zwykłego serwisu pokazującego oferty związane z gamingiem oraz atykuły mające pomóc graczom dokonać wyboru, przedstawiajace testy i zestawienia oferowanych produktów.

Magnesem na graczy mają być gwiazdy sceny e-sportowej, które współpracują z serwisem:

Piotr „Izak” Skowyrski (1 841 683 subskrypcje na YouTube), Patryk „Rojo” Rojewski (1 586 562), Damian „Nervarien” Ziaja (455 575), Rezigiusz (3 203 817), PLKD (665 237) - to najważniejsi polscy influencerzy w dziedzinie gamingu i esportu. To właśnie oni pomagają dopasować najlepsze oferty w nowym, dedykowanym graczom, serwisie uruchomionym przez Allegro.

Allegro zapowiada aktywne włączenie się w świat e-sportu, polegające między innymi na sponsorowaniu polskich transmisji z najciekawszych turniejów.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.