Pogoda
12.08.2019 09:44

Amazon niechcący zapowiedział nową grę o Batmanie

Warner Bros. Games Montreal ma niedługo zapowiedzieć swoją nową grę. Jednak prawdopodobnie oddziałowi Warner Bros. nie udało się zachować tajemnicy co do ich nowego tytułu.

Batman Arkham Origins
źródło: materiały prasowe

Panowie z Montrealu pracują nad tajną grą od 2014 roku. O tym, co to za gra plotkowało się od dawna. Ich poprzedni tytuł to "Batman: Arkham Origins", więc wielu fanów zakładało, że ich najnowszy projekt to właśnie nowa historia człowieka nietoperza.

Szefowie studia teasowali projekt już w zeszłym roku, pokazując kilkukrotnie logotyp Trybunału Sów na swoich social mediach. Wielu obserwatorów twierdzi więc, że ich następne wydawnictwo to właśnie "Batman:Trybunał Sów"

Batman
Batman
Przeczytaj także Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Batman zostanie zapowiedziany w trakcie Gamescomu?

Nie mamy nadal oficjalnego potwierdzenia, co może do nas trafić od Warnera. Wiemy jednak, że niedługo będziemy mogli kupić nowy tytuł w przesprzedaży.

Jak zauważyli fani, na stronie Amazonu pojawił się tytuł (na razie o nazwie "Placeholder"), który można zakupić na jedną z trzech platform - PS4, Xboxa albo PC. Na okładce tego wydawnictwa widzimy logotyp Warnera.

Dla wielu osób wydaje się oczywiste, że tytuł zostanie zapowiedziany w trakcie nadchodzącego Gamescomu. Datę premiery poznamy już w trakcie wydarzenia w Kolonii. Amazon przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży hitu od Warner Bros. Montreal. Niestety w dosyć nieodpowiedzialny sposób.

Niestety trudno jest stwierdzić czy poniższy printscreen nie jest fakiem przygotowanym przez jednego z internetowych trolli. A właśnie to sugerują niektórzy z dziennikarzy.

Pozostaje fanom czekać i mieć nadzieję, że następne przygody Mrocznego Rycerza trafią do nas prędzej niż później.

wb_games_montreal_placeholder-1030x574

Źródło: https://wccftech.com/wb-games-montreal-placeholders-appear-on-amazon-suggesting-their-game-announcement-is-near/

Przeczytaj także:  WB wybrało nowego Batmana. Fani mocno podzieleni

Która gra o Batmanie jest tą najlepszą?

Tagi: Gry Batman