Amazon pokazał pierwszy zwiastun Grand Tour

24.07.2016 20:22
Amazon pokazał pierwszy zwiastun Grand Tour Fot. kadr z wideo

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – pracujący nad nowym motoryzacyjnym show dla Amazona – traktują samochody z dokładnie taką samą dozą szacunku jak za czasów Top Gear.

To oznacza, że w ogóle nie liczą się z ewentualnymi konsekwencjami nader odważnych eskapad. Świadczy o tym ich najnowszy zwiastun. Z Range Rovera Sporta – występującego w tym klipie w roli drugoplanowej – wydobywają się niepokojące dźwięki. Zarówno Jeremy, Richard jak i James potwierdzają, że ten defekt jest ich zasługą. To z pewnością nie ucieszy przedstawicieli firmy, która oddała im ten pojazd w użyczenie:

Jak się okazuje, to jest właśnie to, czego ludzie oczekują, o czym świadczą liczne komentarze:

32 sekundy i na mojej twarzy zagościł większy uśmiech niż po obejrzeniu wszystkich odcinków nowego sezonu Top Gear.

komentarz1 Fot. foto: screenshot z youtube.com

To wideo jest śmieszniejsze i bardziej angażujące niż cały nowy sezon Top Gear.

komentarz2

Amerykańska firma Amazon nie skąpi pieniędzy na znaną na całym świecie trójkę prezenterów. Można spodziewać się, że nowe show będzie kręcone z rozmachem, o czym świadczy chociażby pokaźnych rozmiarów studio-namiot, w którym Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May będą gościć widzów na całym świecie.

Organizując pierwsze nagranie z widownią w Johannesburgu, Amazon dał możliwość fanom wygrania trzech par biletów, a do tego pokrywał koszty transportu i zakwaterowania. Zwycięzcy zostali wyłonieni w ramach konkursu, polegającego na wysłaniu na Twittera zdjęcia lub wideo nietypowego miejsca rozbicia namiotu.

Jednak nim trójce prezenterów udało się dotrzeć do tego punktu, w którym obecnie są, minęło sporo czasu.  Nie lada problem sprawiło im wymyślanie samej nazwy. Całą sytuację komplikowały surowe ograniczenia prawne zabraniające wykorzystywanie słów Top oraz Gear, a także wszelkich fraz nawiązujących do produkcji BBC. Po kwietniowej burzy mózgów, odrzucono takie hasła jak „Auto mate (s)”, „Tripod” i „The Clarkson, Hammond and May Car Show on Amazon”. Wszystkie one ustąpiły miejsca nowej nazwie.

Z pewnością po Grand Tour spodziewać się można najbardziej egzotycznych samochodów oraz ogromnej dawki brytyjskiego humoru, dzięki któremu udało się stworzyć tak szanowaną, światową markę jak Top Gear.

A Wy czekacie na nowy program Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya?

Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.