Pogoda
17.09.2019 10:11

Amber Heard broni swojego zdjęcia topless, które pokazała na Instagramie

Gwiazda "Aquamana" pokazała niedawno na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje topless na potrzeby magazynu "Interview Mag". Post wywołał dyskusję na temat tego, czy udostępnianie takich treści powinno być dozwolone.

Amber Heard
foto: VALERIE MACON/AFP/East News

"Kontrowersyjne" zdjęcie pojawiło się 5 września 2019 roku i do tej pory zgromadziło prawie 760 tysięcy polubień. Amber Heard pozuje na nim w czarnej rozpiętej marynarce założonej na samą skórę, przez co widać jej piersi wraz z nieocenzurowanymi sutkami. Post nie został usunięty przez Instagrama, ponieważ "nie zawiera treści pornograficznych, ani seksualnych".

Amber Heard broni swojego zdjęcia topless

Zdjęcie nie spodobało się pewnej części użytkowników, którzy zaczęli zgłaszać je jako "treści nieodpowiednie". Wśród nich znalazła się reprezentantka firmy Lafilledo, która zajmuje się tworzeniem bielizny dla kobiet. Aktorka zareagowała na te niewielkie kontrowersje publikując na Twitterze screenshoty rozmowy dwóch anonimowych osób, które dyskutują na ten temat. 

"

Super, super - uwielbiam jak kobiety wspierają inne kobiety! A tak swoją drogą - dajcie znać, jak przygotujecie szykowną nową linię bielizny dla mężczyzn. "

Amber Heard i Johnny Depp
Amber Heard i Johnny Depp
Przeczytaj także Amber Heard twierdzi, że Johnny Depp "latami się nad nią znęcał i groził, że ją zabije"

Poniżej znajdziecie oryginalne zdjęcie, które wywołało tyle zamieszania:

Pod tweetem aktorki znajdziemy dużo słów wsparcia dla Amber Heard. Użytkownicy wyśmiewają całą sytuację. W jednym z tweetów możemy przeczytać bardzo ładne podsumowanie całej sytuacji:

"

Wyobraźcie sobie, że jesteście tak zdenerwowani z powodu czyjegoś sutka. "

Ostatnio aktorkę mogliśmy zobaczyć w "Aquamanie" z 2018 roku. Film był przebojem komercyjnym i na całym świecie zarobił ponad miliard dolarów.

Tagi: News Aquaman DC Comics