Pogoda
21.06.2017 17:34

Amerykanie mają toaletowego Ubera

Gdy jest potrzeba, trzeba szybko znaleźć sposób. Znalezienie toalety w miejskiej dżungli może się okazać trudną sprawą – z pomocą przyjedzie wtedy mobilna łazienka dostępna na telefon.

Amerykanie mają toaletowego Ubera
foto: materiały prasowe

Pomysłodawcy zapewniają, że znajdująca się w vanie toaleta jest w stanie podjechać do potrzebującego użytkownika w przeciągu 5-10 minut – czas ten zależy od natężenia ruchu drogowego w danej części miasta.

Charmin Van-GO pozwala zamawiać wizytę toalety za pomocą aplikacji mobilnej. Skorzystanie z mobilnego przybytku jest bezpłatne – organizator (producent papieru toaletowego) traktuje swoją dobroczynną działalność jako kampanię reklamową.

21 i 22 czerwca 2017 roku mobilna łazienka będzie dojeżdżaj do mieszkańców Nowego Jorku. Dokładne plany dotyczące tournee Charmin Van-GO nie zostały podane do wiadomości publicznej – należy się jednak spodziewać, że będzie to czysto amerykańska impreza.

W przewoźnej toalecie znajduje się oczywiście muszla klozetowa, utrzymywana w nienagannej czystości przez pracowników. Korzystająca z przybytku osoba ma do swojej dyspozycji także umywalkę, lustro, świeży ręcznik, a nawet telewizor.

foto: zrzut ekranu

Użytkowników wita nawet odpowiednio dobrana kolekcja obrazów, koncentrująca się na zagadnieniach przerabianych podczas korzystania z przewoźnej toalety.

Osoby obawiające się o zapewnienie odpowiedniego poziomu intymności są zapewniane, że pojazd nie porusza się w trakcie przyjmowania interesanta, a drzwi są solidnie zamykane od wewnątrz.

Amerykanie zachwalają swoją usługę jako kierowaną do osób, które czują dyskomfort na myśl o korzystaniu z brudnych, niehigienicznych, publicznych toalet. Charmin Van-GO ma zapewniać najwyższe standardy czystości, a personel pokładowy dbać o czystość po każdorazowym goszczeniu użytkownika w potrzebie.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele