Amerykanie świętowali Dzień Niepodległości oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki

05.07.2019 09:49
Amerykanie świętowali Dzień Niepodległości oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki Fot. FACE_Archival_Filmstills_197_31648499

4 lipca to Narodowe Święto Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Amerykanie postanowili celebrować ten dzień adorując tylną część ciała Kapitana Ameryki.

4 lipca to ważna data dla wszystkich amerykańskich patriotów i fanów filmów Marvela. To nie tylko rocznica ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii, ale również dzień urodzin filmowego Kapitana Ameryki. W 2019 roku przypadły 101 urodziny herosa, w którego wciela się Chris Evans. Miłośnicy bohatera postanowili wykorzystać ten fakt, by adorować jego... tyłek.

Kapitan Ameryka - tyłek bohatera uczczony w Dzień Niepodległości

W filmie "Avengers: Endgame" pojawia się wątek podróży w czasie. Dzięki temu widzowie mieli okazję zobaczyć niesamowite spotkania z odpowiednikami herosów z przeszłości. Podczas jednego z nich Kapitan Ameryka starł się w walce z samym sobą. Widowiskowy pojedynek zakończył się dość humorystyczną sceną. Steve Rogers podziwiał swoją tylną część ciała, patrząc na poległą wersję własnej osoby z czasów pierwszej części "Avengers". Cap zerknął ukradkiem na własne pośladki i rzucił: "Amerykański tyłek". Ten moment stał się oczywiście źródłem wielu memów. Jeden z nich został sposobem, by uczcić 4 lipca.

Przeczytaj także

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo zabawnych wpisów dotyczących czterech liter Kapitana Ameryki. Wśród osób biorących udział w zabawie znalazł się kolega z pracy Evansa - Mark Ruffalo, który wcielił się w Hulka.

Ruffalo wykorzystał mem, będący fragmentem z filmu "To nie jest kolejna komedia dla kretynów", w której grał Chris Evans. To jednak nie wszystkie wpisy dotyczące tyłka Capa, które pojawiły się w sieci.

Fani znają datę urodzin herosa, ponieważ w filmie "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", pojawia się karta medyczna Rogersa, w której zapisano 4 lipca 1918 roku. Komiksowy bohater jest o rok starszy.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" doczekał się parodii, która pokazuje życie Kapitana Ameryki i Peggy Carter w latach 50.

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.