Amerykanie świętowali Dzień Niepodległości oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki

05.07.2019 09:49
Amerykanie świętowali Dzień Niepodległości oddając hołd tyłkowi Kapitana Ameryki Fot. FACE_Archival_Filmstills_197_31648499

4 lipca to Narodowe Święto Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Amerykanie postanowili celebrować ten dzień adorując tylną część ciała Kapitana Ameryki.

4 lipca to ważna data dla wszystkich amerykańskich patriotów i fanów filmów Marvela. To nie tylko rocznica ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii, ale również dzień urodzin filmowego Kapitana Ameryki. W 2019 roku przypadły 101 urodziny herosa, w którego wciela się Chris Evans. Miłośnicy bohatera postanowili wykorzystać ten fakt, by adorować jego... tyłek.

Kapitan Ameryka - tyłek bohatera uczczony w Dzień Niepodległości

W filmie "Avengers: Endgame" pojawia się wątek podróży w czasie. Dzięki temu widzowie mieli okazję zobaczyć niesamowite spotkania z odpowiednikami herosów z przeszłości. Podczas jednego z nich Kapitan Ameryka starł się w walce z samym sobą. Widowiskowy pojedynek zakończył się dość humorystyczną sceną. Steve Rogers podziwiał swoją tylną część ciała, patrząc na poległą wersję własnej osoby z czasów pierwszej części "Avengers". Cap zerknął ukradkiem na własne pośladki i rzucił: "Amerykański tyłek". Ten moment stał się oczywiście źródłem wielu memów. Jeden z nich został sposobem, by uczcić 4 lipca.

Przeczytaj także

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo zabawnych wpisów dotyczących czterech liter Kapitana Ameryki. Wśród osób biorących udział w zabawie znalazł się kolega z pracy Evansa - Mark Ruffalo, który wcielił się w Hulka.

Ruffalo wykorzystał mem, będący fragmentem z filmu "To nie jest kolejna komedia dla kretynów", w której grał Chris Evans. To jednak nie wszystkie wpisy dotyczące tyłka Capa, które pojawiły się w sieci.

Fani znają datę urodzin herosa, ponieważ w filmie "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", pojawia się karta medyczna Rogersa, w której zapisano 4 lipca 1918 roku. Komiksowy bohater jest o rok starszy.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" doczekał się parodii, która pokazuje życie Kapitana Ameryki i Peggy Carter w latach 50.

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.