Amerykański dziennikarz stwierdził, że Tony Stark już rozwiązałby problem koronawirusa

26.03.2020 10:30
Amerykański dziennikarz stwierdził, że Tony Stark już rozwiązałby problem koronawirusa Fot. shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Amerykańskie programy talk-show zostały zawieszone w produkcji na czas pandemii, więc prowadzący nudzą się w domach, nagrywając głupie filmiki do internetu. Na jednym z nich, Stephen Colbert podszywa się pod Tony'ego Starka.

Stephen Colbert od kilku lat jest gospodarzem talk-show "Late Show with Stephen Colbert", emitowanego na antenie telewizji CBS. Format produkcji jest dość prosty - dziennikarz otwiera program swoim kilkuminutowym monologiem, w którym wyśmiewa otaczającą nas rzeczywistość, a następnie zaprasza dwóch gości, z którymi przeprowadza kilkunastominutowe wywiady.

Stephen Colbert jako Tony Stark

W związku z tym, że program jest nagrywany w Nowym Jorku, czyli epicentrum epidemii koronawirusa w USA, Colbert i jego ekipa zostali wysłani na przymusową kwarantannę. Aby poradzić sobie jakkolwiek z zaistniałą sytuacją, dziennikarz nagrywa komediowe "vlogi", w których odgrywa głupie scenki swojego autorstwa. W nowym odcinku Colbert postanawia się ogolić, a proces ten przedstawia widzom.

Przeczytaj także

Gospodarz talk-show zaczyna wideo od potwierdzenia, że "niniejszy materiał nie ma autoryzacji ze strony Disney Corporation, Marvel Entertainment, ani Roberta Downeya Juniora". Po kilku minutach zabawy z torebką kosmetyków należącą do swojej żony, Colbert powraca do swojej łazienki przebrany za Tony'ego Starka z pierwszego "Iron Mana" i zaczyna "konferencję prasową" na temat koronawirusa:

Jaki mamy problem? Wirusy? Czy wszyscy siedzą w domach? To jest krok pierwszy. Nigdzie nie wychodź. Nie tylko ze względu na siebie, ale też na najbliższych. W międzyczasie ja zrobię tak - Jarvis, odpal pracownię, potrzebuję cię w labie. Potrzebujecie robocików, takich małych, malutkich robotów. Tak, systemy sztucznej inteligencji, które w nich umieściłem spowodują, że chociaż są małe, to będą myślały, że są lepsze od rasy ludzkiej. Prawdopodobnie nauczą się od wirusów tego, jak się szybko rozmnażać.

W końcu będą mogły przejąć władzę nad światem. Ale nie ma problemu - wtedy stworzę większego robota. Czy ktoś zamierza dojeść tą kanapkę? Niech nikt się nie rusza! Jarvis!

Poniżej możecie zobaczyć całe wideo zatytułowane "Returning My Face Back To Normal":

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.