Andy "Fletch" Fletcher nie żyje. Muzyk Depeche Mode miał 60 lat

26.05.2022 21:56
Andy "Fletch" Fletcher nie żyje. Muzyk Depeche Mode miał 60 lat Fot. Photoshot/REPORTER

Członek zespołu Depeche Mode, Andy Fletcher nie żyje. Słynny muzyk miał 60 lat.

Andrew Fletcher urodził się 8 lipca 1961 w Nottingham. Brytyjski muzyk, współtwórca grupy Depeche Mode, grał na instrumentach klawiszowych i gitarze basowej. Poza działalnością artystyczną prowadził wytwórnię płytową Toast Hawaii.

Andy "Fletch" Fletcher nie żyje

Straszną wiadomość przekazano na oficjalnym fanpage Depeche Mode na Facebooku. Muzyk był członkiem kultowego zespołu od 1980 roku. Na razie przyczyny śmierci muzyka nie są znane.

Fletch miał złote serce i był zawsze na miejscu, kiedy trzeba było wsparcia w potrzebie, rozmowy, śmiechu czy zimnego piwa. Sercem jesteśmy z jego rodziną i prosimy o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie” – czytamy we wpisie Depeche Mode w mediach społecznościowych.

Muzycy Depeche Mode poprosili także o uszanowanie prywatności rodziny Fletchera i członków grupy w tym trudnym czasie. Nieznane są przyczyny śmierci muzyka.
Andy Fletcher był współzałożycielem zespołu. Grał na instrumentach klawiszowych i gitarze basowej. Razem z Davem Gahanem i Martinem Gorem, Fletcher był jednym z trzech członków Depeche Mode, którzy grali od momentu powstania grupy.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.