Antonio Banderas z kiepskim prezentem na 60-tkę. U aktora wykryto koronawirusa

11.08.2020 07:59
Antonio Banderas z kiepskim prezentem na 60-tkę. U aktora wykryto koronawirusa Fot. Rex Features/East News

10 sierpnia Antonio Banderas obchodził swoje 60-te urodziny. Tego samego dnia poinformował fanów, że ma koronawirusa.

Jedna z największych gwiazd kina hiszpańskiego - Antonio Banderas przekazał fanom przykrą wiadomość. Aktor napisał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że 60-te urodziny musi spędzić na kwarantannie. Artysta jest zarażony koronawirusem.

Antonio Banderas ma koronawirusa

10 sierpnia na Twitterze Antonio Banderasa jego fani spodziewali się wpisu na temat świętowania 60. urodzin. Brzmiał on jednak zupełnie inaczej niż przewidywali. Aktor, producent filmowy i reżyser Antonio Banderas przebywa aktualnie na kwarantannie ze względu na COVID-19.

Przeczytaj także

Jak czytamy na Twitterze gwiazdora:

Czuję się raczej dobrze, tylko odczuwam jedynie większe zmęczenie niż zwykle. Jestem pewien, że wyzdrowieje najszybciej, jak to będzie możliwe. Otrzymałem zalecenia od lekarzy i mam nadzieję, że pozwolą mi one przezwyciężyć zakażenie, które dotknęło już tak wielu ludzi na naszej planecie.

Aktor stwierdził, że wykorzysta czas izolacji na czytanie, pisanie i odpoczynek.

Zakażenie koronawirusem wykryto już u niemal 20 milionów ludzi na całym świecie. Zgony z powodu COVID-19 sięgają 733 tysięcy. Jak mówią statystyki przeszło 12 milionów chorych ozdrowiało. W Polsce zdiagnozowano przeszło 52 tysiące zarażeń, ponad 1 800 osób zmarło.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.