Pogoda
05.06.2020 11:06

Antyszczepionkowcy wyjdą 6 czerwca 2020 protestować na ulicach Warszawy

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień przyciągnął dwie grupy społeczne: wierzących w szkodliwość szczepień oraz przekonanych, że pandemii COVID-19 nie ma, a wszystko to spisek Billa Gatesa. Protestujący liczą na wsparcie Edyty Górniak, Wojciecha Cejrowskiego i Ivana Komarenko.

szczepienie
foto: Shutterstock

Przemarsz antyszczepionkowców rozpocznie się w samo południe. Według zapowiedzi, odbywać się ma zgodnie z reżimem sanitarnym wyznaczonym przez przepisy: w zgromadzeniu nie może uczestniczyć więc więcej niż 150 osób, odległość między poszczególnymi uczestnikami musi wynosić przynajmniej 2 metry, a osoby protestujące muszą zakrywać usta i nos.

Zainteresowanie uczestnictwem w proteście jest według zapowiedzi organizatora tak duże, że przemarsz będzie podzielony na wiele grup po 150 osób, żeby odbyć się zgodnie z przepisami.

szczepionka HPV
szczepionka HPV
Przeczytaj także Facebook nazywa rzeczy po imieniu - treści antyszczepionkowców to fake newsy

Uczestnicy przemarszu chcą „wyrazić społeczny sprzeciw” dotyczący „uknutemu przez Billa Gatesa planu zniewolenia i depopulacji ludzkości”.

Antyszczepionkowcy będą demonstrować w Warszawie. Nie chcą „dać się zabić Billowi Gatesowi”

W oficjalnym opisie wydarzenia czytamy (zachowaliśmy pisownię oryginalną):

"

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw. Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę! (…) Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań. "

Organizatorzy chwalą się, że Ivan Komarenko nagrał utwór z okazji demonstracji, zatytułowany „Wolność”.

Cytat Na protest została zaproszona Edyta Górniak. Jest też szansa, że będzie z nami Wojciech Cejrowski.

Epidemia COVID-19 pokazała, jak wyglądałby świat bez szczepionek, w którym każda choroba przenosiłaby się z łatwością, a zarażenie nie mieliby szans na wcześniejsze zbudowanie odporności. Koronawirus SARS-CoV-2 nie zniknie po wprowadzeniu szczepionki; uodpornieni ludzie będą go po prostu z łatwością pokonywać. Można się spodziewać, że – tak samo jak inne koronawirusy – nowy patogen będzie wywoływał symptomy, które opisywane są zbiorczo jako grypa.

Zobacz także: YouTube skasował konto Davida Icke. Król teorii spiskowych głosił, że 5G wywołuje COVID-19

Co myślicie o proteście?

Tagi: koronawirus