Pogoda
20.01.2017 14:03

Aplikacja podpowie, w co się ubrać

Mężczyźni tego do końca nie rozumieją, ale dobranie odpowiedniej stylizacji do danej okazji potrafi wpędzić w ogromne rozterki. Jeśli nie wiecie, w co ubrać się idąc na koncert, z pomocą przyjdzie Wam Qute – polska aplikacja chroniąca przed modowym faux pas.

Aplikacja podpowie, w co się ubrać
foto: materiały prasowe

Dzięki programowi można zasięgnąć porady cieszących się szacunkiem ludzi wybiegu i otrzymać modową pierwszą pomoc. Wystarczy wgrać zdjęcia siebie w konkurujących ze sobą strojach, żeby dzięki przeprowadzonemu głosowaniu wiedzieć, w którym z nich prezentujemy się korzystniej.

Porównywać można nie tylko całe stylizacje, ale także ich poszczególne elementy. Jeśli więc macie dylemat, która pieszczocha lub który dusik będzie pasował do ducha muzyki granej na koncercie, Qute również przyjdzie Wam z pomocą.

O ile oczywiście znajdą się użytkownicy wystarczająco wyedukowani w rockowym i metalowym dress codzie.

Patrząc na filmik promujący aplikację można mieć wrażenie, że niekoniecznie będzie to łatwe:

Pytać można się oczywiście nie tylko o to, w co powinno się ubrać – aplikacja ma także pomagać rozwiewać wątpliwości zakupowe. Wystarczy zrobić szybkie fotki w przymierzalni i zaprzyjaźnione modowe wyrocznie wskażą, gdzie powinniśmy ulokować swoje pieniądze.

Qute dołącza do innych całkiem ciekawych polskich aplikacji, które pojawiły się na przełomie 2016 i 2017 roku. SMARTkiss to przeniesienie idei Pokemon GO do świata randek – ciekawe osoby można „złapać” po odkryciu ich w pobliżu na radarze w aplikacji.

Quertes z kolei pozwala zamawiać domowe obiady wprost z kuchni innych użytkowników – i oczywiście sprzedawać w taki sposób swoje kulinarne arcydzieła.

Qute można pobrać za darmo ze sklepu Google Play oraz App Store.

Będziesz korzystać z Qute?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile