Aplikacje radiowe, Radio ZET i Antyradio, teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3

29.12.2021 13:46
 Aplikacje radiowe, Radio ZET i Antyradio, teraz dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3 Fot. Materiały prasowe

Pobierz aplikacje radiowe, Radio ZET i Antyradio na smartwatch Huawei z serii Watch 3

Aplikacje jednych z najpopularniejszych stacji radiowych, Radio Zet i Antyradio, zostały zintegrowane z HarmonyOS, autorskim systemem operacyjnym Huawei, dzięki czemu są dostępne na smartwatchach Huawei z serii Watch 3.

Aplikacje Radia ZET i Antyradia na HarmonyOS

Intergracja aplikacji radiowych z HarmonyOS umożliwia użytkownikom smartwatchy Huawei z serii Watch 3 słuchanie radia na żywo – na ekranie zegarka będzie wyświetlany program oraz piosenka grana w danym momencie. Przejrzysty, prostu i intuicyjny layout aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest niezwykle proste i przyjemne. Teraz każdy użytkownik może słuchać swoich ulubionych stacji radiowych dokładnie tam, gdzie chce – w drodze do pracy, na spacerze, podczas treningu czy zakupów, bez obaw, że przegapi obecnie nadawany program.

antyradio_wiz 2 Fot. Materiały prasowe

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze smartwatche Huawei działające w oparciu o HarmonyOS, czyli autorski system operacyjny Huawei. Urządzenia wyróżniają się eleganckim designem, długim czasem pracy na jednym ładowaniu oraz mnogością funkcji. Oprócz zaawansowanych funkcji monitorujących zdrowie, sen, czy kondycję fizyczną, smartwatche z serii Watch 3 obsługują również eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu.

wiz 1 Fot. Materiały prasowe

W serii Watch 3 znajduje się również preinstalowany sklep z aplikacjami AppGallery, z którego można pobrać aplikacje Radia ZET oraz Antyradia. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy, do których każdy użytkownik ma prosty dostęp dzięki swojemu cyfrowemu identyfikatorowi.

Redakcja Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.