Apple Arcade z setką gier trafi do nas 19 września

11.09.2019 11:35
apple arcade|undefined Fot. shutterstock

Apple zaczęło swoją ostatnią konferencję od długo wyczekiwanego przez fanów Apple Arcade.

Apple Arcade ma podobno być produktem oferującym gry na iPhone'a o jakości, której nie da się porównać z żadnymi aktualnie dostępnymi tytułami na App Storze czy w Google Play. Za własne gry mobilne mają w nim odpowiadać między innymi Capcom czy Konami. Jednak to nie najwięksi deweloperzy świata mają zapewnić nam najwyższą jakość tytułów oferowanych w abonamencie. Apple chce stworzyć inkubator oferujący przestrzeń,w której utalentowani deweloperzy mogą przedstawiać graczom swoje projekty. Gry, które nie muszą być obudowane irytującymi mikropłatnościami i reklamami, aby dać twórcom na siebie zarobić.

Na razie szefowie z Cupertino przedstawili nam kilka tytułów, wśród których znajdziemy m.in. "Lego Brawls", "Sayonara Wild Hearts" (od studia Annapurna) czy tworzone przez Capcom "Shinsekai: Into Depths". Wszystkie gry mają być dostępne już w dzień premiery, która została zapowiedziana na 19 września.

Przeczytaj także

Apple Arcade - cena usługi

Miesięczna cena abonamentu wyniesie nas w Polsce 24,99 zł. Jednak dla wszystkich zainteresowanych pierwszy miesiąc będzie za darmo, aby mogli ocenić czy warto płacić za kolejny abonament. Zwłaszcza że pewnie wielu z was posiada już Netflixa, Hbo Go, Spotify i inne aplikacje, które po ostatecznym połączeniu kosztów zżerają duże zasoby finansowe. To, co jednak może zainteresować posiadaczy iPhone'ów czy iPadów to fakt, że wasz abonament będziecie mogli współdzielić razem a pięcioma członkami rodziny.

Planujecie dołączyć? Premiera usługi już 19 września.

Zobacz także: Ruszyły testy nowej platformy gamingowej od EA

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.