Pogoda
12.03.2019 10:30

Apple rozesłało zaproszenia na konferencję 25 marca. Przewidujemy, co pokaże

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję prasową mającą odbyć się 25 marca. Odbędzie się ona w nowo powstałym Steve Jobs Theatre na nowym kampusie Apple w Cupertino.

apple event
foto: zrzut ekranu

It’s show time - to hasło konferencji, na którą zaproszenia zostały rozesłane do ogólnoświatowych mediów. Wydarzenie odbędzie się 25 marca o godzinie 10:00 a.m. czasu pacyficznego, czyli o 18:00 czasu polskiego, w Steve Jobs Theatre w Cupertino.

It’s show time

Plotkuje się o tym, jakoby Apple miało zaprezentować usługę VoD. Data jest, oczywiście, wybrana nieprzypadkowo, bowiem na 11 kwietnia Disney zapowiedział spotkanie z inwestorami, na których zdradzi szczegóły związanie z Disney Plus. Spekuluje się, że serwis streamingowy od Apple będzie, przynajmniej dla części użytkowników iPhone’ów i iPadów, darmowy. 

Nie spodziewamy się większych nowości sprzętowych. Póki co, plotkuje się o AirPods 2 - nowej wersji wybuchowych słuchawek bezprzewodowych

flexgate
flexgate
Przeczytaj także FlexGate - Apple próbuje zamieść kolejną aferę pod dywan

Plotkuje się również o nowej wersji aplikacji Apple News i ładowarce AirPower. Raczej nie spodziewamy się zobaczyć nowych iPhone’ów - te Apple prezentuje zazwyczaj jesienią. Na marcowej konferencji Apple zaprezentowało tylko jeden model iPhone’a - SE. Ubiegłoroczne wydarzenie Apple było poświęcone wkładowi firmy w sektor edukacji, zaprezentowano też iPada, skierowanego do szkół.

Marcin Czajkowski